لایک‌های اینستاگرام دیده نمی‌شوند

اینستاگرام قصد دارد تعداد لایک‌های زیر هر عکس را فقط به منتشرکننده آن نشان دهد با این حساب دیگران از مجموع لایک‌های زیر هر عکس خبردار نخواهند شد.
اینستاگرام گفته که قصدش از این تغییر این است که دنبال‌کنندگان به جای آن که درگیر تعداد لایک یک عکس شوند، به آن چه که در عکس است و محتوای آن توجه کنند.
از نظر اینستاگرام این تغییر کوچک تاثیر بالقوه‌ای روی سلامت کاربران خواهد گذاشت.

این مساله حس رقابت را در اینستاگرام کاهش می‌دهد و موجب خواهد شد تا کاربران این شبکه اجتماعی خود را با افراد مشهور، دوستان محبوب یا فوق‌ستاره‌ها کمتر مقایسه کنند. از سویی تولیدکنندگان محتوا تشویق خواهند شد تا به جای جذب لایک بیشتر، محتوای بهتری تولید کنند.
این تغییر و موارد بیشتر را یکی از کارشناسان سایت تک‌کرانچ با بررسی نسخه‌های آزمایشی و با مهندسی معکوس کشف و پس از آن بود که اینستاگرام هم تایید کرد که در حال آزمایش این امکانات است.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
2 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
6 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش