بهترین روش اقامت در اتریش کارت قرمز- سفید - قرمز

کارت قرمز- سفید - قرمز در واقع به رنگ پرچم اتریش است که به شکل یک کارت بانکی صادر می شود و ترکیبی از مجوز اقامت و مجوز کار است. این کارت نشان دهنده ای آنست که شما یک اتریشی هستید و اقامت دائم دارید.

 این کارت تنها برای یک‌ سال صادر می شود و به کارفرمایان خاصی اختصاص دارد.

حال جهت دریافت کارت قرمز- سفید - قرمز که یکی از جذابترین روش های اقامت است، چندین روش وجود دارد که بصورت خلاصه در ذیل اشاره میشود.

 کسانی که در اتریش فارغ التحصیل میشوند: 
فارغ التحصیلان دانشگاه که تحصیلاتشان را در اتریش به اتمام رسانده اند میتوانند برای ویزای کار اقدام نموده و در صورتی که استخدام و به کاری مشغول شدند، کارت قرمز- سفید - قرمز را دریافت کنند.
با داشتن این کارت میتوانند در اتریش اقامت بگیرند و در صورتی که پنج سال اقامت داشته باشند میتوانند برای پاسپورت اقدام کنند.

 کسانی که برای ویزای کار اقدام میکنند: 
ویزای جستجوی کار برای اشخاص بسیار ماهر و معیار اشخاص بسیار حرفه ایست که بر اساس فهرستی از معیارها (سیستم امتیاز) به حداقل ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز دست یابند، که اگر به عنوان یک شخص بسیار حرفه ای تایید شوند می توانند برای اقامت شش ماهه به قصد جستجوی شغلی درخواست دهند.
 اگر در طول مدت اعتبار ویزا، یک شغل مطابق با شرایط خود پیدا کنند، میتوانند برای دریافت کارت قرمز- سفید - قرمز ویژه اشخاص بسیار ماهر درخواست دهند و بعد از شش سال کار کردن و گرفتن مدرک زبان آلمانی ب۲ امکان گرفتن پاسپورت وجود دارد.

 ثبت شرکت در اتریش با بیزینس پلن: 
در ابتدا باید یک بیزینس پلن یا همان طرح تجاری نوشته شود، سپس اداره کار کشور اتریش (ای ام اس) طرح را بررسی میکند.
طرح تجاری باید از نظر ساختاری مناسب، داری تاثیر مثبت اقتصادی باشد و نوآوری ایجاد کند.

❗️ نکته 
⛔️ متقاضیان تنها به مدت ۱۲ ماه زمان دارند تا شغلی مناسب را برای خود پیدا کرده و نسبت به درخواست کارت قرمز- سفید - قرمز تقاضا دهند.

⛔️ دانشجویان پس از اتمام تحصیل، باید مدت اقامت خود را تمدید نمایند و نسبت به تغییر ویزای تحصیلی خود به ویزای کاری اتریش اقدام نمایند و مدارکی را که لازم است ارائه دهند. 


اطلاعات بیشتر برای مهاجرت به اتریش:👇
https://www.wikigeram.com/migration/Austria

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش