آغاز صدور دعوتنامه های اسپانسرشیپ والدین در کانادا

هم اکنون، دولت کانادا دعوتنامه های برنامه اسپانسرشیپ والدین و پدربزرگ و مادربزرگ را صادر می کند.
این برنامه مهاجرتی، به شهروندان کانادایی و دارندگان مجوز اقامت دائم این کشور، که بیش از 18 سال دارند، اجازه می دهد تا اسپانسر والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ خود باشند.
بدین ترتیب، متقاضیان می توانند اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند.

اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) گفت، دعوتنامه ها به همان ترتیب گذشته و بسته به زمان تحویل فرم های اسپانسرها- طی بازه زمانی تحویل مدارک در 28 ژانویه 2019- صادر خواهند شد.
اولین دعوتنامه در تاریخ 24 آوریل امسال صادر شد و بنابر گفته IRCC چند روز طول می کشد تا دعوتنامه های تمام اسپانسرها ارسال شود.
 
دعوتنامه ها به آدرس ایمیل اسپانسرها ارسال خواهد شد. اسپانسرها پس از دریافت دعوتنامه از طرف IRCC، 60 روز از تاریخ صدور دعوتنامه فرصت دارند تا درخواست اسپانسرشیپ خود را بطور کامل ارائه کنند.امسال، IRCC قصد دارد برای 20000 درخواستی که بطور کامل ارائه شده اند دعوتنامه صادر کند.


👈 و اما فرآیند ارائه درخواست:
✅ اسپانسرهایی که دعوتنامه را دریافت کرده اند باید دو درخواست کامل ارائه کنند، یک درخواست از طرف خود اسپانسر و درخواست دیگر از طرف متقاضی (والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ).
❗️ دقت کنید،‌ تحویل هر دو درخواست بصورت همزمان الزامی است.

متقاضیان حتما باید از جدیدترین فرم IRCC برای ارائه درخواست استفاده کنند.

دریافت جدیدترین فرم از طریق لینک زیر:👇
https://bit.ly/2M8ShzH

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
2 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
6 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش