پاک‌سازی خودکار تاریخچه از گوگل

به زودی کاربران گوگل این امکان را خواهند داشت تا گزینه پاک کردن خودکار تاریخچه سه ماهه ردیابی جغرافیایی و جست‌وجوی خود را نیز داشته باشند.

این غول جست‌وجو در حال حاضر به کاربران امکان می‌دهد تا تاریخچه فعالیت‌ها و داده‌های خود را از محصولات این شرکت چون یوتیوب، نقشه و جست‌وجو به طور دستی پاک کنند.
پیشنهاد بعدی گوگل برای در کنترل داشتن داده‌های شخصی، گزینه پاک کردن خودکار بعد از ۳ یا ۱۸ ماه است.
گوگل اعلام کرده که این امکان جدید در روزهای آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

گوگل در سال گذشته از نظر گردآوری اطلاعات شخصی مورد بررسی قرار گرفت. برخی از کارشناسان این شرکت را به گردآوری داده حتی هنگامی که گزینه تاریخچه ردیابی خاموش شده، متهم کردند.
ماه پیش گوگل اعلام کرد که گاهی بررسی‌های انسانی روی صداهای ضبط‌شده توسط بلندگوهای خانگی و اپلیکیشن دستیار شخصی این شرکت انجام می‌دهد.


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
2 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
6 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش