ثبت ورود و خروج مسافران توسط دولت کانادا

از کانادا که بیرون می‌روید اطلاعات خروج شما ثبت می‌شود. همه چیز درباره قانون Bill C-21 که اخیرا در کانادا به تصویب نهایی رسیده و به دولت اجازه می‌دهد تا اطلاعات مسافران خروجی را ثبت کند، کاری که تاکنون فقط برای مسافران ورودی انجام می‌شد.

عملیاتی شدن قانون Bill C-21،  این اختیار را به دولت کانادا می ‌دهد که برخی از اطلاعات همه‌ کانادایی‌هایی را که از طریق زمین و آسمان، کشور را ترک می‌کنند، جمع‌آوری نماید.


از این اطلاعات برای ایجاد تاریخچه‌ کاملی از اطلاعات مسافرتی تمامی مسافران، متشکل از سوابق ورود و خروج، استفاده خواهد شد. 

آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) و شرکای فدرال، قادر خواهند بود که ضمن احترام به حریم خصوصی کانادایی‌ها و اطمینان از محافظت کامل از اطلاعات شخصی آن‌ها، انسجام برنامه‌های مرزی، مهاجرتی، شهروندی و مزایای اجتماعی کانادا را تقویت کنند.

در مرزهای ورودی زمینی، کانادا اطلاعات تمام مسافرهایی را که وارد آمریکا می‌شوند، از آمریکا دریافت خواهد کرد و بدین وسیله، سابقه ‌ای از موارد خروج از کانادا ایجاد خواهد شد.


اطلاعات بیشتر برای مهاجرت به کانادا:👇
https://www.wikigeram.com/migration/canada


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام
1 هفته پیش

سلام.من ترم اخر ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی از دانشگاه سراسری با معدل بالای ۱۷ و نیم هستم. و سابقه دو کار پروژه ای در اداره کار و شرکت گاز سرخون بندرعباس رو دارم. میخوام با چاپ مقاله پایان نامه م توی ژورنال خوب پدیرش بگیرم ولی خیلی زمانبره و من زیاد وقت ندارم برا مهاجرت. بنظرتون چه راهی میتونم سریعتر اپلای کنم و بورسیه بگیرم. کشورش هم مهم نیست برام‌فقط میخوام دانشگاهی که هست توی زمینه استراتزی و محیط زیست علاقمند باشه که کار منو بپذیره.ممنون میشم هر راه دیگه که میدونید و به ذهنتون میرسه و یا از آشناهاتون که رشته مدیریت بودن و تونستن پذیرش بگیرن اطلاعاتی در اختیارم قرار بدید.  
1 هفته پیش

سلام این مقالات بورسیه کانال برای مدارک دیپلم که هنوز وارد دانشگاه نشدن هم قابل ثبت نامه؟
2 هفته پیش