حضور 48 دانشجوی غیرایرانی در واحد علوم و تحقیقات

دکتر کرم‌الله دانش با ابراز امیدواری نسبت به فعالیت‌های اداره کل امور بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی جهت توسعه ارتباطات علمی بین المللی، خاطرنشان کرد: افزایش پذیرش دانشجو از کشورهای اسلامی در مقاطع مختلف بویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی می‌تواند دانشگاه آزاد اسلامی را به تحقق مأموریت خود در جهان اسلام نزدیک کند.

وی تعداد دانشجویان غیرایرانی شاغل به تحصیل در واحد علوم و تحقیقات را ۴۸ نفر عنوان و اعلام کرد: عمده این دانشجویان از کشورهای افغانستان و عراق هستند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد علوم و تحقیقات افزود: از ۴۸ دانشجوی غیرایرانی شاغل به تحصیل در واحد علوم و تحقیقات، ۲۷ نفر در مقطع کارشناسی، ۱۷ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۴ نفر در مقطع دکتری تخصصی شاغل به تحصیل هستند.

وی اظهار امیدواری کرد با توجه به سیاست‌های دانشگاه جهت جذب بیشتر دانشجوی خارجی و توسعه روابط با کشورهای اسلامی و برنامه‌های جدید واحد علوم و تحقیقات، دانشگاه بتواند تعداد بیشتری دانشجوی غیرایرانی در سال آینده پذیرش کند.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش