سوپر ویزای والدین کانادا

 سوپر ویزای کانادا یک ویزای بلند مدت است و برای والدین و پدربزرگها و مادربزرگهایی که فرزندان یا نوه هایشان ازساکنین دائم یا شهروندان کانادایی هستند، صادر می شود.

✔️ این ویزا برای اولین بار در سال 2011 توسط دولت کانادا برای تسهیل ورود پدر و مادرهای افراد مقیم کانادا ایجاد شد. ‌ 
✔️ ویزای والدین کانادا یک ویزا موقت است که به والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها اجازه می دهد به مدت 2 سال در کانادا اقامت داشته باشند. 
✔️ سوپر ویزای کانادا می تواند به صورت تک ورودی و به صورت چند بار ورود صادر شود.‌ ‌
✔️ جالب است بدانید این ویزا 10 سال اعتبار دارد اما به دلیل این که اعتبار ویزای ایرانی ها 5 سال است این ویزا برای ایرانی ها تا 5 سال اعتبار دارد. همان طور که گفته شد با این ویزا تا مدت 5 سال و هر بار تا 2 سال می توانند در این کشور بمانند (برخلاف ویزای 5 ساله مولتی کانادا، که حداکثر اقامت آن در هر سال 6 ماه می باشد). 
✔️ متقاضی برای اخذ سوپر ویزای کانادا تقریبا همان مدارکی را باید تحویل دهد که برای ویزای عادی تحویل سفارت می دهد، فقط باید همراه این مدارک بیمه هم ارائه شود.‌ ‌

اطلاعات بیشتر برای مهاجرت به کانادا:👇
https://www.wikigeram.com/migration/canada ‌ 

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام
1 هفته پیش

سلام.من ترم اخر ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی از دانشگاه سراسری با معدل بالای ۱۷ و نیم هستم. و سابقه دو کار پروژه ای در اداره کار و شرکت گاز سرخون بندرعباس رو دارم. میخوام با چاپ مقاله پایان نامه م توی ژورنال خوب پدیرش بگیرم ولی خیلی زمانبره و من زیاد وقت ندارم برا مهاجرت. بنظرتون چه راهی میتونم سریعتر اپلای کنم و بورسیه بگیرم. کشورش هم مهم نیست برام‌فقط میخوام دانشگاهی که هست توی زمینه استراتزی و محیط زیست علاقمند باشه که کار منو بپذیره.ممنون میشم هر راه دیگه که میدونید و به ذهنتون میرسه و یا از آشناهاتون که رشته مدیریت بودن و تونستن پذیرش بگیرن اطلاعاتی در اختیارم قرار بدید.  
1 هفته پیش

سلام این مقالات بورسیه کانال برای مدارک دیپلم که هنوز وارد دانشگاه نشدن هم قابل ثبت نامه؟
2 هفته پیش