تحصیل در کانادا بدون مدرک آیلتس

دانشگاه های کانادا، شرایط خاصی را برای دانشجویان بین المللی در زمینه تسلط به زبان انگلیسی اعمال می کنند. بدین معنا که برخی از آنها شرایط بسیار سختی را برای تسلط به زبان انگلیسی دارند و سایر دانشگاه ها سختگیری کمتری می کنند.

اگر قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارید، باید از الزامات و شرایط مربوط به تسلط به زبان انگلیسی کالج یا دانشگاه موردنظرتان مطمئن شوید. برخی از دانشگاه ها، مانند دانشگاه کنکوردیا و مموریال سختگیری کمتری دارند و به دانشجویان اجازه می دهند تا پس از شروع ترم تحصیلی در دوره های زبان شرکت کنند.

◾️ پذیرش از دانشگاه کنکوردیا کانادا
◾️ اطلاعاتی در مورد کالج ها و دانشگاه های کانادا
◾️ چند پرسش و پاسخ در‌ مورد دانشگاه و کالج  در کانادا

در برخی موارد خاص، دانشجویان بین المللی از ارائه نتایج آزمون های زبان معاف هستند. اگر بتوانید ثابت کنید اهل کشور انگلیسی زبان هستید یا تحصیلاتی در زبان انگلیسی داشته اید ممکن است از شرط ارائه نمره آیلتس معاف شوید.

البته این نوع معافیت ها بسته به هر دانشگاهی متفاوت است، پس باز تاکید می کنیم که حتما از الزامات مربوط به دانشگاه مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید.

✔️ آزمون های زبان قابل قبول
اکثر دانشگاه های کانادا، نمره آزمون آیلتس را به عنوان مدرکی برای تسلط دانشجو به زبان انگلیسی قبول دارند. با اینحال، باید دقت کنید که منظور از آزمون آیلتس، نوع آکادمیک است نه جنرال!
بسیاری از دانشگاه های کانادا، علاوه بر آزمون آیلتس، نتایج آزمون های TOEFL و CAEL را نیز می پذیرند.

◾️ تفاوت آیلتس آکادمیک با آیلتس جنرال چیست؟

منبع:👇
https://bit.ly/2XfvBAm


بیشتر بخوانید:
◾️ ویزای تحصیلی کانادا
◾️ تغییرات عمده در آزمون تافل از ابتدای آگوست 2019
◾️ نمره تافل و آیتلس مورد نیاز برای 10دانشگاه برتر کانادا
◾️ در کدام یک از آزمونهای تافل یا آیلتس برای اپلای شرکت کنیم

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش