آسان ترین روش برای گرفتن اقامت ایتالیا

هر ساله درخواست های زیادی برای مهاجرت به ایتالیا، به دلیل بی نظیر بودن در میان کشورهای اروپایی، توسط افراد زیادی انجام میشود. فرهنگ غنی، امکانات پیشرفته، سطح بالای زندگی و تحصیلات و عوامل بسیار دیگر باعث شده که افراد زیادی رویای زندگی در این کشور را در سر بپروانند.

تمام کسانی که می خواهند به مدت طولانی در ایتالیا بمانند نیاز به ویزا یا مجوز دارند. گرفتن اقامت در ایتالیا بسیار دشوار است. 

یکی از ساده ترین روش های به دست آوردن اقامت در ایتالیا ویزای دانشجویی است، البته به شرطی که هیچ مشکلی در پذیرش خود نداشته باشید.  برای جوانانی که مایل به صرف وقت طولانی مدت در ایتالیا هستند، احتمالا بهترین گزینه موجود همین باشد. 

ویزای کار یکی از سخت ترین راه ها برای کسب ویزای ایتالیاست. این کشور بیشتر با ویزای هنری، ویزای کارگران وابسته (برای کارکنان) و ویزای مستقل کارگری (برای مترجمان آزاد و دیگر پیمانکاران مستقل) موافقت می کند. گرفتن ویزای مستقل کارگری سخت تر است. شما بدون ویزا نمی توانید در ایتالیا کار کنید.

ویزا فقط برای زمان مشخص شده در درخواست اعطا می شود. اگر شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا هستید و قصد دارید برای مدت 3 ماه به ایتالیا بپیوندید، باید برای اجازه اقامت درخواست دهید.

➕ بیشتر بخوانید:
 🔹 مهاجرت کاری به ایتالیا
 🔹 شرایط تحصیل در کشور ایتالیا 
 🔹 ویزاهای استرالیا برای جذب کارگران ماهر هنرمندان و ورزشکاران

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

اینجا در خصوص ژورنال توضیح میدین؟
2 ماه پیش

#ژورنال شناسی 
در خصوص ژورنال های مهندسی نرم افزار  کسی ژورنال خوب سراغ داره؟
2 ماه پیش