اولین کنگره ملی نانو فناوری در علوم سلامت اردیبهشت ماه ۹۷ برگزار می‌شود

ارائه آخرین دستاوردهای علمی کاربردی فناوری نانو در علوم سلامت شامل (علوم پزشکی، دارویی، دندانی، بهداشتی)، فراهم‌سازی بستر مناسب جهت تعامل و هم اندیشی بین متخصصان و پژوهشگران در حوزه‌های علوم سلامت و بحث و تبادل نظر در مورد چشم انداز علم نانو در علوم سلامت از اهداف برگزاری این همایش است.

محورهای فرعی این همایش در بخش پزشکی باز ساختی و مهندسی بافت شامل نانو فناوری در علوم پزشکی و زیست فناوری پزشکی باز ساختی و مهندسی بافت، سامانه‌های تشخیصی و درمانی و نانو سنسورها و بیو سنسورها می‌شود. همچنین در محور زیست فناوری پزشکی زیر محورها شامل نانو فناوری در علوم دندان، نانو مواد دندانی، ایمپلنت‌ها، بیو مواد و نانو فناوری در علوم دارویی می‌باشد.

در موضوع نانو فناوری در علوم دارویی محورهای سامانه‌های رهایش کنترل شده دارو، نانو داروها و نانوحسگرهای دارویی از موارد مورد نظر هستند. به علاوه در موضوع نانو فناوری در علوم بهداشتی و محیط زیست محورهایی از جمله نانو سطوح  و نانو حسگرهای زیستی، روش‌های حذف آلودگی توسط نانو ساختارها و روش‌های آنالیز سموم باقی مانده در محصولات کشاورزی، غذایی در نظر گرفته شده‌اند.

به گزارش مفدا،  کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در این همایش می‌توانند با دبیرخانه این همایش به شماره  ۳۸۳۸۱۹۳۹-۰۸۱ تماس بگیرند.  

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش