حدود ۳ هزار دانشجوی علوم پزشکی وام و ودیعه مسکن دریافت کردند

به نقل از معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت (مفدا)، ۲ هزار و ۹۵۸ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سال تحصیلی ۹۶-۹۵، در مجموع مبلغ ۳۴ میلیارد و ۶۸۱ میلیون و ۹۴۱ هزار و ۶۵۸ ریال تسهیلات دانشجویی وام مسکن روزانه، ودیعه مسکن عادی و ودیعه مسکن تکمیلی از این صندوق با کارمزد ۴ درصد گرفتند.

در سال تحصیلی گذشته، در مجموع ۶۷ هزار و ۷۵۹ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور مبلغ ۵۹۹ میلیارد و ۳۸۶ میلیون و ۴۸۶ هزار و ۵۴۳ ریال وام و تسهیلات دانشجویی از صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت دریافت کردند. 

این تسهیلات شامل وام تحصیلی روزانه، وام مسکن روزانه، وام ضروری روزانه، ودیعه مسکن عادی و تکمیلی، وام شهریه سراسری و بین‌الملل، شهریه آزاد، کمک بلاعوض، اعطای وام تحصیلی و ضروری به استعدادهای درخشان و... بوده است.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش