قوانین اسپانسرشیپ در کانادا

افراد حائز شرایط می توانند برای اخذ اقامت دائم کانادا، اسپانسر همسر یا فرزندان خود شوند. اسپانسر باید حداقل 18 سال داشته، شهروند کانادا یا دارای اقامت دائم این کشور باشد (شهروندان کانادا که خارج از این کشور زندگی می کنند باید نشان دهند که بعد از آنکه همسر یا فرزند آنها اقامت دائم را کسب کند، آنها نیز قصد زندگی در کانادا را خواهند داشت). افرادی که اقامت دائم دارند اما خارج از کانادا زندگی می کنند، نمی توانند اسپانسر شوند.

اسپانسر باید توانایی برآورده کردن نیازهای فرد مورد حمایت خود را داشته باشد، و ثابت کند که کمک هزینه های اجتماعی دریافت نمی کند (به جز به دلیل ناتوانی جسمی). در بیشتر موارد پیش نیازی برای سطح درآمد اسپانسر همسر و فرزند تعیین نشده مگر در موارد خاص. متقاضی اسپانسرشیپ می تواند همسر قانونی حداقل 18 ساله، فرزند زیر 22 سال که فاقد همسر باشد، و یا فرزند همسر خود را تحت حمایت مالی قرار داده و به عنوان اسپانسر برای وی درخواست اقامت دهد. 

➕ بیشتر بخوانید:
 آغاز صدور دعوتنامه های اسپانسرشیپ والدین در کانادا
بازگشایی اسپانسرشیپ پدر مادر پدربزرگ و مادربزرگ تا اواخر ژانویه

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش