مقایسه درآمد افراد تحصیل کرده و کارگران در استرالیا

کتاب‌ها را کنار بگذارید/ کارگران استرالیایی تا یک میلیون دلار بیشتر از تحصیل‌کرده‌ها درآمد دارند.
مقایسه جدید درآمد افراد تحصیل کرده و کارگرانی که در استرالیا به Tradies معروف هستند، ممکن است شما را به کنار گذاشتن کتاب و به دست گرفتن دریل و دیگر ابزارآلات تشویق کند. اطلاعاتی که از مقایسه حقوق کارگران و افراد تحصیل کرده به دست آمده، نشان می‌دهد افرادی که بجای تحصیل در دانشگاه به سراغ یادگیری مشاغل دیگر رفته‌اند می‌توانند در طول عمر کاری خود تا یک میلیون دلار بیشتر درآمد کسب کنند.

نتایج این تحقیق ممکن است این امر را منتقل کند که بهتر است بجای کتاب خواندن دریل در دست بگیریم.
اطلاعاتی که در وب سایت دولتی Job Outlook قرار گرفته نشان می‌دهد کارگرانی که دوره‌های کارآموزی را گذرانده و یا مدارک فنی و حرفه‌ای (VET) را اخذ کرده‌اند، می‌توانند بطور چشمگیری پولدارتر از کسانی باشند که تحصیلات دانشگاهی داشته و با مدرک دانشگاهی مشغول به کار شده‌اند.

بر اساس اطلاعات موجود در این وب سایت، انتظار می‌رود منابع انسانی با تحصیلات دانشگاهی در طول ۴۰ سال عمر کاری خود ۲ میلیون و ۷۸۰ هزار دلار درآمد داشته باشند این مورد در خصوص متخصصان تبلیغات و حسابداران می‌تواند به ۲ میلیون و ۹۱۰ هزار دلار برسد.

اما کارگران صنعت فولاد با مدرک VET می‌توانند در این مدت ۳ میلیون و ۱۵۰ هزار دلار درآمد داشته باشند و درآمد یک برق‌کار ۲ میلیون و ۹۱۰ هزار دلار برآورد شده است و همچنین یک فلزکار ۳ میلیون و ۱۲۰ هزار دلار می‌تواند درآمد داشته باشد. علاوه بر این، کارگران چیزی به نام بازپرداخت وام‌های دانشجویی (HECS) ندارند و نیازی نیست در این مورد نگران باشند.

در مقام مقایسه میزان حضور دارندگان مدارک فنی و حرفه‌ای در مشاغل تمام وقت البته بعد از پشت سر گذاشتن دوره ۷۸ درصد و در صورت رفتن به دوره‌های کارآموزی ۸۲ درصد است. اطلاعات ارائه شده توسط آژانس استخدامی Withyouandme نیز نشان می‌دهد که تحصیلات دانشگاهی می‌تواند منجر به بیکاری و از دست دادن تولید ملی شود. این گزارش می‌گوید افرادی که شغل آنها با توانایی‌هایشان همخوانی ندارد همواره در معرض از دست دادن یا رها کردن شغل خود هستند.

➕ بیشتر بخوانید:
وضعیت مشاغل استرالیا پس از جدیدترین راند گزینش 
سیستم جدید امتیازدهی برای افراد مجرد متقاضی مهاجرت به استرالیا
5 هزار بیکار ایرانی امسال به کانادا، استرالیا و دانمارک اعزام می‌شوند 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
2 ماه پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
2 ماه پیش

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
3 ماه پیش