دانشکده های تربیت مدرس مصرف و هزینه انرژی را مدیریت کنند

به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، محمدتقی احمدی رئیس دانشگاه تربیت مدرس در نشست شورای راهبردی مدیریت سبز دانشگاه گفت: وجود شاخص های زیاد برای ارزیابی دانشگاه های سبز خیلی مورد توجه ما نیست، بلکه ما باید شاخص های محدود، مهم و کلیدی را براساس شرایط دانشگاه و میزان اثرگذاری آنها انتخاب و بر روی آنها تاکید و کار کنیم.

وی افزود: بنابراین از آن شاخص ها به صورت جدی تر در تصمیم گیری های مدیریتی استفاده کنیم.

رئیس دانشگاه تربیت مدرس خاطرنشان کرد: همچنین نباید استراتژی های ما دستخوش برخی از شاخص های پراکنده قرار گیرد و شاخص های انتخابی نیز می تواند به صورت مرتب و دوره ای ارزیابی تا میزان اثرگذاری آن مشخص شود.

احمدی به انتخاب تعدادی از دانشجویان یا کارکنان هر دانشکده به عنوان افسر محیط زیست تاکید کرد و گفت: این افراد می توانند در بهبود وضعیت محیط زیستی دانشکده و دانشگاه موثر باشند.

همچنین در این جلسه مطرح شد که دانشکده ها در حال حاضر به صورت مستقیم نقشی در کاهش مصرف انرژی ندارند و باید دانشکده ها و واحد های مختلف این دانشگاه در میزان مصرف و هزینه ها دخیل شوند.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
9 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش