احکام هیات های رسیدگی به تخلفات کارکنان و اساتید بازدارنده باشد

به نقل از وزارت علوم، عبدالرضا باقری، در مراسم معارفه نماینده وزیر و مسئول دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان و هماهنگ کننده هیات های انتظامی اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی افزود: کار رسیدگی به تخلفات اداری، کاری بسیار سخت و دقیق است. 

وی افزود: تمامی تصمیمات و احکام صادره از سوی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری باید با قضاوت درست و کار کارشناسی انجام شود. مهم تر از همه اینکه، در این موارد باید حفظ آبروی افراد را حتما مدنظر داشته باشیم.

قائم مقام وزیر علوم گفت: اگر چه قانونگذار به هیات های رسیدگی به تخلفات اداری، اختیاراتی در خصوص محکومیت افراد خاطی داده، ولی ما به عنوان مجریان قانون باید همیشه پی گیر ریشه یابی جرائم باشیم و تا جایی که ممکن است، سعی کنیم از وقوع جرم قبل از انجام آن پیشگیری شود.

باقری  با تاکید بر لزوم برگزاری دوره های آموزشی تخصصی برای کارمندان شاغل در هیات های رسیدگی به تخلفات کارکنان و اعضای هیات علمی مستقر در ستاد وزارت علوم، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی گفت: کار در این هیات ها بسیار دقیق و حساس است و باید سعی شود اطلاعات خصوصی و حرمت افراد و حتی افراد متخلف حفظ شود.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش