ویزای کار کشور استرالیا به‌ معنی اشتغال نیست

به گزارش تایمز هایر اجوکیشن (Times Higher Education)، بررسی‌های جدید نشان می‌دهد که دانشجویان بین‌المللی نمی‌توانند با ویزای کار استرالیا مشغول به کار شوند. درواقع فارغ‌التحصیلان بین‌المللی نمی‌توانند از ویزای کار برای پیدا کردن شغل استفاده کنند، بلکه از آن برای گرفتن اقامت بهره می‌برند.

دانشجویان بین‌المللی در استرالیا برای مشغول شدن به کار نیاز به اقامت دارند. بسیاری از فارغ‌التحصیلان خارجی ویزای کار استرالیا را راهی برای گرفتن اقامت و مهاجرت می‌دانند.

دانشجویان بین‌المللی از ویزای کاری به‌عنوان وسیله‌ای برای گرفتن اقامت دائم استفاده می‌کنند. در حالی که ویزای کار موقت هیچ مزیتی برای اشتغال دانشجویان بین‌المللی ندارد اما اقامت دائم می‌تواند راهی برای دسترسی آنها به بازار کار استرالیا فراهم کند. ویزای کار موقت راهی برای طولانی کردن اقامت در استرالیا، دستیابی به شبکه ارتباطی قوی، کسب تجربه کاری، بهبود مهارت‌های زبانی و سرمایه‌گذاری در استرالیا محسوب می‌شود. کارفرمایان استرالیایی درکی از ویزای کار موقت ندارند. بسیاری از آنها معتقدند که افراد دارای اقامت دائم مهارت زبانی بهتر و دانش محلی بالاتری دارند. به نظر می‌رسد تنها مزیت ویزای کار موقت استرالیا زمان اقامت دانشجویان بین‌المللی را افزایش می‌دهد.

➕ بیشتر بخوانید:
چطور ویزای دانشجویی استرالیا بگیریم؟
شرایط و قوانین کارحین تحصیل در کشور استرالیا
مقایسه درآمد افراد تحصیل کرده و کارگران در استرالیا


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت هااینجا در خصوص ژورنال توضیح میدین؟
2 ماه پیش