دانشگاه فردوسی مشهد میزبان «نخستین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز»

دکتر حسین عسکریان ابیانه معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این خصوص اظهار داشت: در این همایش که با حضور وزیر علوم، روسا، معاونین اداری مالی و دبیران شوراهای راهبردی دانشگاه ها برگزار می شود، گزارش عملکرد دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در حوزه مدیریت، ارائه و زمینه انتقال تجربیات موسسات آموزش عالی داخلی و خارجی به یکدیگر فراهم می شود.

وی با اشاره به برنامه ها و سیاست های حمایتی وزارت علوم از توسعه و نهادینه کردن دانشگاه سبز، حفظ محیط زیست، استفاده از انرژی های تجدید پذیر و بهینه سازی مصرف آب و انرژی در دانشگاهها گفت: برگزاری همایش هایی با موضوع مدیریت سبز در مجموعه آموزش عالی در راستای ترویج، تقویت و نهادینه کردن این موضوع در دانشگاههای کشور است.

بر اساس این گزارش "اولین همایش بین المللی دانشگاه سبز " با حضور صاحب نظران داخلی و بین المللی و همچنین پنل و کارگاه های تخصصی در دو روز برگزار می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، اولین همایش ملی دانشگاه سبز در اسفند ماه سال گذشته با حضور گسترده دانشگاه های کشور، به میزبانی دانشگاه خلیج فارس برگزار شد.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
9 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش