ده کشوری که بیشترین دعوتنامه های استان انتاریو را کسب کرده‌اند

آنتاریو (Ontario) مشهورترین مقصد برای مهاجرت به کانادا، پرجمعیت ترین استان و محل سکونت بیش از 12 میلیون شهروند کانادا به شمار می‌رود. همچنین این استان دومین استانی است که بیشترین مساحت خشکی را دارا است و در مرکز کانادا واقع شده است. 

بیش از 60 درصد از جمعیت مهاجر به کانادا انتاریو را به عنوان محل اقامت خود برمی‌گزینند. امروزه رشد جدید استان تقریبا به طور کامل توسط مهاجران تامین می‌شود، مسئولان استان برای جذب بیشتر مهاجران برنامه آزمایشی را به سازمان (PNP) ارسال کرده‌اند، این سازمان به استان این اجازه را می دهد که با سرعت بیشتری به درخواست اقامت کسانی که مهارتهای مورد نیاز استان را دارا هستند رسیدگی نماید. با وجود جمعیت مهاجر زیادی که هر ساله وارد استان می‌شوند، در کنار دفاتر دولتی مجهز بسیاری از گروههای غیر انتفاعی در امر اسکان مهاجران جدید خدمت رسانی میکنند. بعلاوه حضور نژادهای مختلف عامل بسیار جذابی برای مهاجران جدید محسوب می‌شود.

استان انتاریو کانادا در سال ۲۰۱۸ تعداد ۶۸۵۰ دعوتنامه برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق این استان صادر کرده است. ده کشوری که بیشترین دعوتنامه های این استان را دریافت کرده‌اند به شرح زیر می‌باشد:

1. هند: ۲۶۵۱ دعوتنامه
2. چین: ۱۴۲۴ دعوتنامه
3. کره جنوبی: ۳۰۳ دعوتنامه
4. برزیل: ۲۰۳ دعوتنامه
5. نیجریه: ۱۵۸ دعوتنامه
6. پاکستان: ۱۲۴ دعوتنامه
7. ایران: ۱۱۱ دعوتنامه
8. فیلیپین: ۱۱۰ دعوتنامه
9. الجزایر: ۱۰۵ دعوتنامه
1‌0. مراکش: ۹۴ دعوتنامه ‌

➕ بیشتر بخوانید:
نیاز مبرم انتاریو به نیروی کار
برنامه های مهاجرتی استان انتاریو
رقابت انتاریو با استان های دیگر برای جذب مهاجران

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#بورس های تحصیلی ایران
2 روز پیش

سلام خسته نباشید ببخشید من دیپلم طراحی صفحات وب دارم و دانشجو رشته مهندسی نرم افزار هستم کاردانیم رو تموم کردم با معدل 17 زبان تا حدودی بلدم اما مدرک ندارم برای کارشناسی می تونم بورس بشم حالا چه ژاپن چه آلمان یا انگلستان یا کشور های دیگه فرقی نداره ممنون میشم راهنماییم کنید
4 هفته پیش

سلام وقت بخیر
من 38 سالم هست و کارشناسی برق دارم. حدود 12 سال سابقه کار مرتبط دارم. ازدواج کردم و یک فرزند دارم.
 برای تحصیل در مقطع ارشد و ثبت نام بورسیه آیا با توجه به اینکه مدت زپان زیادی از دوره فارغ التحصیلی من میگذره میشه اقدام کرد و امیدی هست؟ و باتوجه به هزینه کمک تحصیلی که در بورسیه ها در نظر گرفته میشه آیا هزینه های زندگی با خانواده را کفاف میده؟
4 هفته پیش