فهرست جدید تحسین برانگیزترین زنان و مردان جهان اعلام شد

فهرست جدید تحسین برانگیزترین زنان و مردان جهان اعلام شد؛ میشل اوباما و بیل گیتس در صدر اسامی قرار گرفتند شرکت مطالعات و نظرسنجی YouGov در بریتانیا، فهرست سالانه تحسین برانگیزترین زنان و مردان جهان را منتشر کرده است.

امسال در گروه زنان، «میشل اوباما» بانوی اول پیشین آمریکا توانست از آنجلینا جولی، ستاره هالیوود پیشی بگیرد و در صدر فهرست بنشیند. عنوان دومین زن تحسین برانگیز دنیا در دست «اپرا وینفری»، چهره مشهور تلویزیونی است و آنجلینا جولی نفر سوم این فهرست است. در لیست زنان، بیشتر کسانی که در صنعت سرگرمی فعالیت می کنند به عنوان زنان تحسین برانگیز انتخاب شده اند در حالی که در فهرست مردان، این افراد بیشتر در عرصه های سیاست و تجارت و ورزش فعال هستند.

در گروه مردان، بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت بار دیگر تحسین برانگیزترین مرد جهان شده است. نفر دوم این فهرست، باراک اوباما رئیس جمهور پیشین آمریکا است و رتبه سوم را جکی چان، بازیگر مشهور چینی دارد. در آمریکا، عنوان تحسین برانگیزترین مرد به باراک اوباما رئیس جمهور پیشین این کشور تعلق گرفته است و دونالد ترامپ، رئیس جمهور کنونی آمریکا در رتبه دوم این فهرست قرار دارد.

کلینت ایستوود، بازیگر هالیوود نیز سومین مرد مورد تحسین در آمریکا است. عنوان تحسین برانگیزترین زن در آمریکا نیز به میشل اوباما بانوی پیشین این کشور تعلق گرفته و ملانیا ترامپ، بانوی اول کنونی آمریکا در رتبه سوم این فهرست قرار دارد. امسال، این نظرسنجی دیدگاه های افراد را از ۴۱ کشور جهان مد نظر قرار داده است و برای تهیه این فهرست با بیش از ۴۲ هزار نفر مصاحبه شده است
 
➕ بیشتر بخوانید:
"لبخند ژوکوند" نامدارترین نگاره جهان
بیشترین سرانه ثروت در جهان متعلق به کدام کشورها میباشد؟
ثمین نصرت زن ایرانی تبار در فهرست «صد چهره تاثیرگذار» مجله تایم
 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 هفته پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
5 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
11 ماه پیش