پیگیری حذف عنوان «هیأت علمی» از مصوبه کمیسیون تلفیق

سیدحمایت میرزاده درباره اعمال محدودیت در افزایش حقوق اعضای هیات علمی از سال آینده و واکنش کمیسیون آموزش به آن مصوبه گفت: نمایندگان عضو کمیسیون نسبت به مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق درباره عدم افزایش حقوق کارکنانی که بالای ۵ میلیون تومان حقوق می‌گیرند، اعتراض داشتند.

وی ادامه داد: اعتراض اعضای کمیسیون آموزش به این موضوع بود که چرا لفظ «هیأت علمی» به طور خاص در این مصوبه آورده و استفاده شده است، در حالیکه نیازی به استفاده از قید عنوان «هیأت علمی» در این مصوبه نبود.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس افزود: برخی از اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، حقوق زیر ۵ میلیون تومان دریافت می‌کنند و این قانون می‌تواند برای آن دسته از اعضای هیأت علمی که بالای ۵ میلیون حقوق می‌گیرند، اجرایی شود بنابراین استفاده از لفظ «هیأت علمی» در مصوبه اخیر تلفیق ضرورتی نداشت.

عضو کمیسیون آموزش مجلس ادامه داد: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اعتراض خود را نسبت به مصوبه مذکور اعلام کرده و پیگیر حذف عنوان «هیأت علمی» دراین مصوبه بوده و آن را در صحن مجلس نیز عنوان می کند.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش