بورس های تحصیلی انگلستان برای دانشجویان بین المللی

تحصیل در انگلستان برای بسیاری از افراد بسیار با اهمیت می باشد، چرا که دانشگاه‌های انگلستان در لیست با کیفیت ترین دانشگاه‌های جهان قرار دارد و شما میتوانید از انواع بورس‌های انگلستان در حین تحصیل در دانشگاه تان استفاده کنید. در انگلستان در طول سال تحصیلی برای انواع رشته‌های مختلف بورس‌هایی چه به صورت بورس کامل و چه به صورت تخفیف برای شهریه برای دانشجویان در نظر گرفته میشود. معمولی ترین روش برای گرفتن بورس به این صورت است که فرد ابتدا مدارک و درخواست پذیرش خود را برای دانشگاه ارسال کرده و پس از آن دانشگاه با توجه به رزومه، معدل، دانشگاه قبلی و دیگر مدارک تصمیم می گیرد که چه مقدار بورس به شما تعلق می گیرد. اگر بعد از بررسی مدارک به شما بورس تعلق بگیرد همزمان با نامه پذیرش برای شما ارسال می شود.

 اخذ بورسیه تحصیلی رایگان در انگلستان معمولا کار مشکلی می باشد و تنها به افرادی این بورس داده می شود که رزومه‌های بالا داشته باشند و در مقاطع کترا Phd ،کارشناسی ارشد باشند. زبان تحصیل در انگلستان، انگلیسی می باشد و در این کشور اخذ بورسیه تحصیلی بدون داشتن مدرک زبان غیر ممکن است.
 
بورس‌های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی  

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
5 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
5 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
6 ماه پیش