بورس های تحصیلی انگلستان برای دانشجویان بین المللی

تحصیل در انگلستان برای بسیاری از افراد بسیار با اهمیت می باشد، چرا که دانشگاه‌های انگلستان در لیست با کیفیت ترین دانشگاه‌های جهان قرار دارد و شما میتوانید از انواع بورس‌های انگلستان در حین تحصیل در دانشگاه تان استفاده کنید. در انگلستان در طول سال تحصیلی برای انواع رشته‌های مختلف بورس‌هایی چه به صورت بورس کامل و چه به صورت تخفیف برای شهریه برای دانشجویان در نظر گرفته میشود. معمولی ترین روش برای گرفتن بورس به این صورت است که فرد ابتدا مدارک و درخواست پذیرش خود را برای دانشگاه ارسال کرده و پس از آن دانشگاه با توجه به رزومه، معدل، دانشگاه قبلی و دیگر مدارک تصمیم می گیرد که چه مقدار بورس به شما تعلق می گیرد. اگر بعد از بررسی مدارک به شما بورس تعلق بگیرد همزمان با نامه پذیرش برای شما ارسال می شود.

 اخذ بورسیه تحصیلی رایگان در انگلستان معمولا کار مشکلی می باشد و تنها به افرادی این بورس داده می شود که رزومه‌های بالا داشته باشند و در مقاطع کترا Phd ،کارشناسی ارشد باشند. زبان تحصیل در انگلستان، انگلیسی می باشد و در این کشور اخذ بورسیه تحصیلی بدون داشتن مدرک زبان غیر ممکن است.
 
بورس‌های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی  

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش