خبر خوب اداره مهاجرت استان کبک کشور کانادا برای مهاجران

اداره مهاجرت استان کبک اعلام کرد از تاریخ اول جولای ۲۰۱۹ افرادی که با ویزای کار یا تحصیل در استان کبک حضور دارند نیز میتوانند از کلاسهای فرانسه رایگان این استان استفاده کنند و بابت حضور در این کلاسها کمک هزینه ماهیانه تا سقف حدود ۸۰۰ دلار  نیز از دولت دریافت نمایند. 

پیش از این امکان شرکت در کلاسهای فرانسه رایگان دولت کبک صرفا برای تازه مهاجرین این استان که اقامت دایم این استان را دارا بودند وجود داشت. شایان ذکر است استان کبک بدلیل هزینه های پایین زندگی و تحصیل استان مطلوبی برای دانشجویان محسوب میشود و حال با تمهیدات و امکانات جدید دولت این مطلوبیت افزایش خواهدیافت. 

➕ بیشتر بخوانید:
بحران کمبود نیروی کار در کانادا
بیشترین پذیرش مهاجران کانادا در کدام استانها می‌باشد؟

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش