چگونگی انتخاب متقاضیان در برنامه لاتاری گرین کارت (DV-2021) آمریکا

برندگان قرعه کشی به صورتی تصادفی توسط کامپیوتر(رایانه) و از بین تمامی متقاضیان تایید صلاحیت شده براساس سهمیه منطقه ای و کشوری انتخاب خواهند شد. از تمام متقاضیان قرعه کشی 2021  درخواست می شود که شماره تاییدیه خود را حفظ نمایند و با مراجعه به بخش Entry Status Check تارنمای www.dvlottery.state.gov  وضعیت خود را از لحاظ پذیرش بررسی کنند.  بخشEntry Status Check  این تارنما از روز ۱  ماه مه 2020 تا دست کم ٣٠ سپتامبر 2021 فعال خواهد بود.

برای مطرح کردن سوالاتتون و آشنایی با مراحل لاتاری از ثبت نام تا وقت سفارت پیج لاتاری گرین کارت را در اینستا گرام دنبال کنید

اگر شماره شما در لیست انتخابی باشد، شما به صفحه ای راهنمایی خواهید شد که دستورات لازم مربوط به انجام بقیه مراحل کار از جمله اطلاعات مربوط به هزینه ها در آن درج شده است. بخش Entry Status Check  تنها روشی است که وضعیت شما از لحاظ قرعه کشی2021  را نشان می دهد. وزارت امور خارجه نامه های مکتوب یا پست الکترونیک (ایمیل) به برندگان قرعه کشی ارسال نمی کند. سفارتخانه ها و کنسولگری های ایالات متحده فهرست پذیرفته شدگان را ارائه نمی کنند. اشخاصی که در فهرست انتخابی نیستند هم ایمیل عدم پذیرش دریافت نمی کنند و تنها راه برای اطلاع از وضعیت مراجعه به بخش Entry Status Check  این تارنما است. توصیه می کنیم که حتما شخصا وضعیت خود را بررسی کنید و برای اطلاع از وضعیت خود به دیگران اتکا نکنید.

در صورت پذیرش در قرعه کشی، برای دریافت ویزای مهاجرتی و مهاجرت به ایالات متحده شما همچنان باید واجد تمامی شرایط ذکر شده براساس قانون ایالات متحده باشید. فرم آنلاین درخواست روادید مهاجرتی DS-260  و همچنین مصاحبه کنسولی توسط افسر کنسولی پرسشهایی را درباره واجد شرایط بودن شما برای مهاجرت بر اساس قوانین ایالات متحده می پرسند. این پرسشها شامل موارد امنیتی و جنایی نیز می شوند.

صدور ویزای پذیرفته شدگان قرعه کشی و خانواده هایشان که حائز شرایط قانونی مهاجرت هستند می بایست تا نیمه شب ٣٠  سپتامبر 2021 انجام شده باشد. وزارت امور خارجه تحت هیچ شرایطی نمی تواند بعد از این تاریخ روادید گونه گونی صادر کند یا تغییراتی را تایید کند. وابستگان و خانواده واجد شرایط متقاضی پذیرفته شده نیز بعد از این تاریخ امکان دریافت ویزای مهاجرتی را ازدست خواهند داد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفاً منتظر اخبار بعدی ما در همین سایت باشید. همچنین ثبت نام در برنامه لاتاری گرین کارت (DV-2021) آمریکا توسط کارشناسان ما انجام می‌شود به زودی اطلاعات بیشتر را در اختیار شما قرار خواهیم داد.


➕ بیشتر بخوانید:
شرایط سنی ثبت نام لاتاری ایالات متحده آمریکا
هزینه های تقریبی بعد از قبولی در لاتاری آمریکا

 اضافه شدن قوانین جدید در ثبت نام لاتاری آمریکا 2021  
نحوه تکمیل نام نویسی برای برنامه قرعه کشی گرین کارت آمریکا 2021

 

2 دیدگاه

 • عارف
  1399-03-16 20:30:15
  درود من متاسفانه کد ثبت نام را گم کرده ام آیا راهی برای ریکاوری کد هست؟ با سپاس
  • سحر اسفندیاری
   1399-03-16 21:40:17
   سلام دوست عزیز. بله در همین سایت این مطلب - راه حلی برای بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری گرین کارت 2021- رو ببینید.
 • رضا
  1399-04-09 22:33:39
  سلام وقت بخیر.من متاسفانه ایمیل هم دیسیبل شده و هیچ دسترسی به اون ندارم ودر لاتاری 2021 قبول شدم آیا این مساله میتونه خطشه به مراحل بعدم در DS-260 وارد کنه آیا مشکلی داره واینکه در فرم DS-260 میتونم یه ادرس جیمیل یا ایمیل جدید ثبت کنم تا دسترسی به اون داشته باشم وکارامو پیگیری کنم؟

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
10 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش