پذیرش 341000 مهاجر جدید در سال 2020 در کانادا

طی نظرسنجی اخیری که توسط Angus Reid survey انجام شده، بیشتر مردم کانادا از هدف گذاری پذیرش 331000 مهاجر در سال 2019 حمایت کردند. از 1522 کانادایی که این نظر سنجی از آنها صورت گرفته، 39 درصد موافق پذیرش این تعداد مهاجر و 13 درصد معتقد بوده اند که باید پذیرش تعداد بیشتری مهاجر صورت گیرد. 40 درصد اعلام کردند که این تعداد زیاد است و 8 درصد بقیه نظر قطعی ندادند.

به کانال ویکی گرام در تلگرام بپیوندید

با اینکه موضوع مهاجرت جزء موضوعات داغ کمپین انتخاباتی کانادا در حال حاضر نمی باشد، ولی در بین 5 موضوعی است که رهبران 6 حزب اصلی درباره آن به گفتگو می پردازند. هدف گذاری پذیرش 330800 مهاجر جدید در سال 2019 توسط جاستین ترودو نخست وزیر این کشور صورت گرفت. این تعداد نسبت به سال 2018، 21000 نفر افزایش داشته و پیش بینی می شود تا سال 2020 به 341000 نفر افزایش یابد.

➕ بیشتر بخوانید:
مهمترین تفاوت کشورهای اروپایی با کانادا
آیا واقعا کشور کانادا برای زندگی ایرانیان مناسب است؟
با این روش‌ها می‌توانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید

مشاغلی با درخواست زیاد استخدام از طرف کارفرماها در کانادا


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت سلام میخواستم بدونم برای مهاجرت تحصیلی به آلمان میشه با مدرک کاردانی فنی حرفه ای ویزای تحصیلی گرفت بعد اینکه با این مدرک میشه کنکور سراسری در رشته های مثل ریاظی یا انسانی شرکت کرد بعد کنکور در خواست. ویزای تحصیلی داد یا نه بعد محددیت سنی داره مثلا اگه طرف 24 سالش باشه قبول میکنن بازم برای مقطع لیسانس در آلمان یا نه
2 هفته پیش

بنده دو هفته است رزومه را ارسال کرده ام به ایدی تلگرام ولی خبری نشده است چرا؟ 
2 هفته پیش

باسلام بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه دولتی با معدل 18.17 در رشته مهندسی کشاورزی علوم دامی می باشم و دارای یک کتاب تالیفی و یک کتاب ترجمه  در زمینه رشته خود ویک مقالهisi می باشم میخواستم بنده را راهنمایی بفرمایید که میتوانم در کشور آلمان یا اتریش در مقطع دکتر بورسیه بگیرم و آیا محمدودیت سنی در این زمینه وجود دارد؟ 
ممنون
4 هفته پیش