پذیرش 341000 مهاجر جدید در سال 2020 در کانادا

طی نظرسنجی اخیری که توسط Angus Reid survey انجام شده، بیشتر مردم کانادا از هدف گذاری پذیرش 331000 مهاجر در سال 2019 حمایت کردند. از 1522 کانادایی که این نظر سنجی از آنها صورت گرفته، 39 درصد موافق پذیرش این تعداد مهاجر و 13 درصد معتقد بوده اند که باید پذیرش تعداد بیشتری مهاجر صورت گیرد. 40 درصد اعلام کردند که این تعداد زیاد است و 8 درصد بقیه نظر قطعی ندادند.

به کانال ویکی گرام در تلگرام بپیوندید

با اینکه موضوع مهاجرت جزء موضوعات داغ کمپین انتخاباتی کانادا در حال حاضر نمی باشد، ولی در بین 5 موضوعی است که رهبران 6 حزب اصلی درباره آن به گفتگو می پردازند. هدف گذاری پذیرش 330800 مهاجر جدید در سال 2019 توسط جاستین ترودو نخست وزیر این کشور صورت گرفت. این تعداد نسبت به سال 2018، 21000 نفر افزایش داشته و پیش بینی می شود تا سال 2020 به 341000 نفر افزایش یابد.

➕ بیشتر بخوانید:
مهمترین تفاوت کشورهای اروپایی با کانادا
آیا واقعا کشور کانادا برای زندگی ایرانیان مناسب است؟
با این روش‌ها می‌توانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید

مشاغلی با درخواست زیاد استخدام از طرف کارفرماها در کانادا


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
4 هفته پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
7 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
7 ماه پیش