گوگل پلی به دستور دادستانی مسدود می‌شود؟

روز گذشته نامه‌ای منتسب به جواد جاویدنیا، سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور منتشر شد که در آن به مسدودسازی پلی استور گوگل توسط شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت در حداقل زمان ممکن اشاره شده بود. برخلاف آنچه در فضای مجازی تصور می‌شد، گویا این نامه صحت دارد و شرکت‌ها موظف به مسدودسازی فروشگاه گوگل پلی هستند. در گفتگو با منابعی در شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت که نمی‌خواهند نامشان فاش شود اعلام می‌کند که چنین نامه‌ای ارسال شده و درخواست کاملا رسمی است.

پس از پرس و جو از منابع در شرکت‌های نامبرده در نامه جاویدنیا، گویا این نامه مسدودسازی پلی استور گوگل را خواهان است اما دلایلی برای آن ذکر نشده و شرکت‌ها موظف هستند در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به اجرای دستور دادستانی اقدام کرده و نتیجه را نیز اعلام کنند.

متن نامه منتسب به جواد جاویدنیا، سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور هنوز به صورت رسمی تایید نشده و نیز نمی‌توان صحت آن را تایید کند. در صورت اعلام پاسخ رسمی دادستانی کشور، خبر تایید یا تکذیب این اتفاق را اعلام خواهیم کرد. 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 هفته پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
5 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
11 ماه پیش