پیاده‌روی فضایی «زنانه» ناسا پنجشنبه انجام می‌شود

نخستین پیاده‌روی کاملاً زنانه ناسا زودتر از آنچه که قرار بود رخ می‌دهد زیرا آنها مجبور هستند یک قطعی برق اضطراری را در ایستگاه فضایی بین المللی برطرف کنند.

 دیلی‌میل‌، نخستین پیاده‌روی کاملاً زنانه ناسا زودتر از آنچه که قرار بود رخ می‌دهد زیرا آنها مجبور هستند یک قطعی برق اضطراری را در ایستگاه فضایی بین المللی برطرف کنند. این پیاده روی فضایی توسط ۲ زن فضانوردی که هم اکنون در ایستگاه فضایی بین‌المللی به سر می‌برند، انجام خواهد شد.

براساس اخبار منتشر شده، کریستینا کخ و جسیکا میر قرار است این راهپیمایی کاملا زنانه را انجام دهند.

قرار بود نخستین پیاده‌روی کاملا زنانه در ماه مارس سال جاری انجام شود ولی این برنامه به دلیل کمبود لباس فضانوردی لغو شد و مجددا قرار است به دلیل قطعی برق در ایستگاه فضایی به زودی انجام شود. 

قرار است این پیاده‌روی روز پنج‌شنبه یا در نهایت جمعه انجام شود؛ در خبرهای قبلی قرار بود راهپیمایی زنانه روز دوشنبه صورت گیرد.  زنان به جای نصب باتری‌های جدید  که کار اصلی آنها بود، به تعمیر برق قطع شده می‌پردازند.

➕ بیشتر بخوانید:
تا ۱۲ سال دیگر اولین نوزاد در فضا به دنیا می‌آید!
عملیات تعویض باتری های قدیمی ایستگاه فضایی بین المللی آغاز شد

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
8 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش