مقایسه مهاجرت به کانادا ، استرالیا و نیوزلند نسبت به اروپا

چرا کانادا ، استرالیا و نیوزلند نسبت به اروپا گزینه بسیار منطقی تری برای مهاجرت هستند؟

 اخذ اقامت دائم و پاسپورت آسان تر: برای اخذ اقامت در اروپا شما در ابتدا باید اقامت موقت کشور مقصد را دریافت نمایید.این کارت اقامت می تواند از روشها و در مدت زمان متفاوتی دریافت شود.بعد از دریافت کارت اقامت موقت که عموماً یکساله تا دوساله صادر می شود شما می بایست شرایط تمدید تا ۵ سال را مهیا سازید، این شرایط با توجه به روشهای دریافت اقامت متفاوت است. بعد از ۵ سال از اخذ اقامت موقت شما کارت اقامت دائم اروپا را دریافت نموده و می توانید بعد از ۳ سال به شرط آشنایی نسبی به زبان، تاریخ و تمدن کشور مقصد و همچنین قوانین اجتماعی، نسبت به دریافت پاسپورت اقدام نمایید..

به کانال ویکی گرام در تلگرام بپیوندید

اما برای مثال ایرانیانی که از طریق برنامه اسکیل سلکت وارد استرالیا یا از طریق اکسپرس اینتری وارد کانادا میشوند از روز اول میتوانند برای کارت اقامت دائم اقدام کنند. این افراد از همه خدمات اجتماعی از جمله بیمه درمان خانوادگی از روز اول برخوردار هستند. حال آنکه میتوان به تعداد زیاد افرادی را یافت که پس از ده سال زندگی در اروپا (حتی در کشورهای اسکاندیناوی همانند دانمارک یا سوئد که سطح خدمات اجتماعی خوبی دارد) نگران هزینه های سنگین درمان هستند (بعلت عدم دریافت اقامت دائم ) و یک مریضی ساده فرزندشان میتواند به قیمت یکسال در آمدشان تمام شود.

➕بیشتر بخوانید:
بهترین قوانین مهاجرت در دنیا
اعلام آمار مهاجرت‌های اقتصادی، کاری، اجباری، پناهجویی و دانشجویی ایرانیان

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
4 هفته پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
7 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
7 ماه پیش