3 کشوری که بیشترین میزان ریجکتی ویزای شینگن را دارند

مسلما بیشترین درخواست ویزای شینگن می‌تواند بر روی بیشترین ریجکت ویزای شینگن تاثیرگزار باشد. در هر صورت، بیشترین ریجکت ویزای شینگن به شرح زیر می‌باشد:

 به کانال ویکی گرام در تلگرام بپیوندید

۱. فرانسه:
کشور فرانسه یکی از ۴ کشوری است که بیشترین میزان ریجکتی را دارد. فرانسه حدود ۴،۰۱۰،۶۰۴ درخواست را بررسی کرده است و ۱۵.۷% از درخواست‌های دریافتی را رد کرده است. همچنین فرانسه حدود ۳۰.۸% از درخواست‌های ویزای چندبار خود را رد کرده است!

ویکی گرام را در اینستاگرام دنبال کنید

۲. آلمان:
در سوی دیگر، کشور آلمان ۲،۰۵۶،۲۹۶ درخواست ویزا دریافت کرده است که از این آمار چیزی در حدود ۹.۱% ریجکت شده‌اند! آلمان بیشترین ویزای مولتیپل یا چند بار ورود را صادر کرده است. المان در ۲۰۱۸، ۳۰،۸۲۲ ویزای چند بار ورود صادر کرده است. بیشترین ویزای آلمان صادر شده مربوط به شهروندان روسیه، چین و ترکیه می‌باشد.

۳. ایتالیا
پس از فرانسه و آلمان، بیشترین درخواست ویزای شینگن برای کشورهای ایتالیا، اسپانیا و یونان بوده است. ایتالیا با ۷.۴%، اسپانیا با ۷.۱% و یونان با ۴.۹% پس از فرانسه و آلمان بیشترین نرخ ریجکت ویزای شینگن را داشته‌اند. 

➕ بیشتر بخوانید:
انواع ویزای شینگن
اعتراض به رد ویزای شینگن
اعمال تغییرات جدید در قوانین اخذ ویزای شینگن 
مراحل اخذ ویزا برای کشورهای اروپایی‌ عضو پیمان شینگن
 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش