جزئیات زمان اعلام فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه فراخوان جذب اعضای هیئت علمی به زودی اعلام می‌شود، گفت: بعضی واحدها استاد اضافه و بعضی واحدها استاد کم دارند و این موارد می‌توانند اساتید خود را جابه‌جا کنند که سازمان در حال جمع‌بندی این موضوع است تا اگر در واحدی استاد کم داریم، اقدام به جذب عضو هیئت علمی کنیم.

 به کانال ویکی گرام در تلگرام بپیوندید

دکتر جواد علمایی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این که بازنگری سرفصل‌های درسی در کمیته‌های تخصصی اداره کل برنامه‌ریزی آموزش‌های درسی انجام می‌شود و ربطی به شورای تحول دانشگاه آزاد ندارد، توضیح داد: شورای تحول برای زمانی است که دانشگاه بخواهد رشته‌های بین‌رشته‌ای تدوین کند یا مفهوم یک رشته را به صورت مبنایی تغییر دهد.

ویکی گرام را در اینستاگرام دنبال کنید

وی با بیان اینکه واحدهای مختلف در حال جمع‌بندی هستند و فراخوان جذب اعضای هیئت علمی به‌زودی اعلام می‌شود، گفت: بعضی واحدها استاد اضافه و بعضی واحدها استاد کم دارند و این موارد می‌توانند اساتید خود را جابه‌جا کنند که سازمان در حال جمع‌بندی این موضوع است تا اگر در واحدی استاد کم داریم، اقدام به جذب عضو هیئت علمی کنیم.

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان و در پاسخ به سؤالی درباره وضعیت دانشگاه هنرهای اسلامی-ایرانی استاد محمود فرشچیان اظهار کرد: وضعیت پذیرش دانشجو در این دانشگاه نیز در شورای گسترش آموزش عالی مطرح شده و اگر این موضوع تصویب شود، دانشگاه فوق شروع به پذیرش دانشجو خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
فراخوان ارسال مقاله به همراه حمایت یک میلیون تومانی
زمان مراجعه متقاضیان جذب در دانشگاه فنی وحرفه ای اعلام شد
 

1 دیدگاه

  • علم وتحصیل وفعالیت درکنارهم رشته ومقطع رامشتعل میکند،کودکی ونونهالی بزرگسالی رارقم زده وشخصیت رااعمال میکند

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش