طراحی مدل تعمیر و نگهداری ساختمان های دانشگاه آزاد

اقبال شاکری  گفت: برای تعمیر و نگهداری کل ساختمان های این دانشگاه کارگروهی تشکیل شده و این کارگروه به زودی مدل مربوط به این حوزه را طراحی و تدوین می کنند.

وی افزود: در این کارگروه اطلاعات تمامی ساختمان های این دانشگاه جمع آوری شده است که براساس این اطلاعات نحوه تعمیر و نگهداری ساختمان ها مشخص خواهد شد.

رئیس مرکز عمرانی، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اظهار داشت: با نهایی شدن مدل مربوطه شاخص های لازم تعیین و در نهایت مشخص خواهد شد چه ساختمان هایی در اولویت تعمیر و نگهداری قرار دارند.

شاکری عنوان کرد: برنامه داریم پس از تعیین مدل مربوط به تعمیر و نگهداری و پروژه های در دست احداث، این مدل را در یکی از استان ها به صورت آزمایشی اجرا کنیم.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
9 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش