کاهش برگزاری اردوها و مسابقات دانشجویی به دلیل کمبود بودجه

حسن بهنژاد گفت: روند تخصیص های بودجه در ۶ ماه اخیر، دانشگاه‌ها را با مشکلاتی مواجه کرده، برای همین دانشگاه ها سعی کردند از هر محل ممکن، حداقل هایی برای کمک به حوزه های دانشجویی، جهت حل مسائل رفاهی دانشجویان انجام بدهند.

وی ادامه داد: اغلب دانشگاه ها بدهکاری های بزرگی را به پیمانکاران تغذیه و پیمانکاران عمرانی دارند ما امیدواریم با توجه به وعده هایی که داده شده، این باقی مانده تخصیص ها، در روزهای آخر سال پرداخت شود تا ما بتوانیم در زمان باقی مانده تا سال جدید، مقداری از بدهی پیمانکاران را کم کنیم.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران افزود:  به هر صرت پیمانکاران به صورت مستقیم با نیروی کار و کسانی که تعدادی عائله دارند مواجه اند که وظیفه آنها تامین رزق و روزی خانواده است. هر اتفاقی در عدم تخصیص بودجه دانشگاه ها رخ دهد مستقیم بر خانواده ها تاثیر گذار است.

بهنژاد افزود: من امیدواریم تا زمان باقی مانده بودجه دانشگاه تا ۱۰۰ درصد اختصاص یابد و در غیر این صورت  در همه بخش ها با مشکل مواجه خواهیم بود.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران افزود: درحال حاضر سعی ما این است که بحث مربوط به حوزه دانشجویی را با حداقل‌ها پیش بریم، اردوها و مسابقات دانشجویی تحت شعاع این عدم تخصیص بودجه کاهش یافته و حداقلی اجرا می شود.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
9 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش