امتحانات دانشگاه فنی و حرفه‌ای با نظر دانشجویان انجام می شود

به گزارش ویکی گرام، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: با توجه به شرایط فعلی کشور و شیوع بیماری آنفلوآنزای ویروس کرونا این ترم تحصیلی دانشجویان حتما با توجه به نیازهای دانشجویان با انعطاف و تغییرات همراه خواهد بود. ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای، با اشاره به اینکه دانشجویان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ درک خواهیم کرد، گفت: با توجه به اینکه بیماری کرونا ویروس در کشور فراگیر شده است، ما بدون شک با در نظر گرفتن شرایط کشور دانشجویان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این ترم تحصیلی حمایت می‌کنیم.

به کانال ویکی گرام در تلگرام بپیوندید

وی افزود: در حال حاضر همه دانشجویان این دانشگاه طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده کلاس‌های آموزشی خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به صورت مجازی می‌گذرانند و ما با در نظر گرفتن شرایط آموزشی جدید سعی خواهیم کرد با توجه به نیازهای دانشجو این ترم تحصیلی با تغییرات مناسبی لحاظ شود.

صالحی عمران تصریح کرد: ترم تحصیلی که اکنون با شرایط آموزش از راه دور به صورت مجازی برگزار می‌شود، یک تغییر و تحول اساسی است که ما سعی خواهیم کرد این ترم تحصیلی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بر اساس نیازهای دانشجو تغییرات و انعطاف‌پذیری لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشته باشیم. دانشجویان نگرانی نداشته باشند؛ چراکه ما آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ درک خواهیم کرد.
 

➕ بیشتر بخوانید:


برگزاری دوره پسا دکتری در دانشگاه تربیت مدرس
احتمال تمدید ترم تحصیلی در دانشگاه امیرکبیر/ توصیه مهم به اساتید
تاکید دانشگاه شهید بهشتی بر تشکیل کلاس های غیرحضوری توسط اساتید

3 دیدگاه

 • محراب
  1398-12-26 17:07:20
  سلام خوب هستید با توجه به این ویروس و تشکیل نشدن کلاس های عملی و فشاری که استاد ها می آورنند خو اهشا با ما راه بیاید و زمان امتحانات را عقب بندازید و فاصله ی بینشون رو زیاد کنید ممنون میشم بای
 • محراب
  1398-12-26 17:09:17
  سلام با توجه به این ویروس و تشکیل نشدن کلاس های عملی و فشاری که حتما استاد ها می آورنند و درک شرایط دانشجو رو ندارنند خواهشا حواستون به این استاد ها باشه و خواهشا زمان امتحان ها رو عقب بندازید و فاصله ی بینشون رو زیاد کنید
 • Amir
  1399-01-10 23:03:26
  کلا لغو کنید تو این وضعیت جونم مهم تره

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها



سلام
کسی تونسته یه اختراع به ثبت برسونه و در مرکزرشد دانشگاه هم فعاله و یه دفتر داره چطوری میتونه به استرالیا مهاجرت کنه؟
4 ماه پیش