تنها ۱۵ پرونده بورسیه های بلاتکلیف باقی مانده است

محمد علی کی نژاد درباره آخرین وضعیت دانشجویان بورسیه گفت: اکثر دانشجویان بورسیه تعیین تکلیف شده و تنها ۱۵ نفر از این دانشجویان باقی مانده اند که پیگیری برای جایابی آنها نیز در دست اقدام است.

وی ادامه داد: از این ۱۵ دانشجو، ۳ نفر به دانشگاه ها معرفی شده اند، ولی پست استخدامی برای آنها پیدا نشده که درحال بررسی است.

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: از ۱۲ نفرباقی مانده، پرونده ۶ نفر در دست بررسی است و از ۶ نفر باقی مانده دیگر،  ۲ نفر به دانشگاه جدید معرفی شده  و ۴ نفر دیگر هم به حدود ۲۶ دانشگاه معرفی شدند، ولی دانشگاه های مذکور جواب منفی دادند که بر همین اساس باید بورسیه این دانشجویان آزاد شود.

وی با بیان اینکه این دانشجویان می توانند در دانشگاه های غیرانتفاعی، آزاد و مراکز تحقیقاتی مشغول به کار شوند افزود: تقریبا به وضعیت تمام دانشجویان بورسیه بلاتکلیف رسیدگی شده است و غیر مواردی که عنوان شد، پرونده ای ارائه نشده، مگر اینکه دانشجویان بورسیه به تازگی فارغ التحصیل شوند و پرونده آنها در دستور کار رسیدگی قرار گیرد.

به گزارش مهر، از ۱۳۲ نفر بورسیه بلاتکلیف که در فراخوان هیات عالی جذب ثبت نام و تایید شده بودند، ۱۱۴ نفر تعیین تکلیف شده و تنها ۱۵ نفر باقی مانده اند که وضعیت آنها نیز در دست بررسی است.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
9 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش