سوالات متداول مهاجرتی: شرایط دریافت ویزای کار در امارات چگونه است؟

به صورت کلی ویزای صادر شده در امارات به مدت 30 روز اعتبار دارد که در صورت نیاز 3 روز قبل از اتمام 30 روز می توان ویزا را تمدید نمود. اعتبار پاسپورت جهت ورود به امارات باید شش ماه باشد. جهت کار در امارات باید از یک کارفرما که پیشنهاد شغلی دریافت نموده اید  پذیرفته شده است ، آن کارفرما برای در خواست ویزا اقامت در امارات از طرف شخص متقاضی اقدام می کند و از این طریق به ویزای کار از وزارت کار امارات مجوز صادر می شود، بدون این مجوز کار در امارات  غیر قانونی می باشد.

ویزای کار در امارات و اقامت در امارات تحت معاینه پزشکی قرار میگیرد و کسانی که hiv  مثبت و هپاتیت مثبت دارند اخراج می شوند. قبل از اینکه به طور دائم از امارات متحده عربی خارج شوید ، باید ویزای کاری را لغو کنید.

الزامات زبان جهت کار در امارات
زبان رسمی و اصلی در امارات عربی می باشد ولی به دلیل نیروی کار از خارج کشور مخصوصا جنوب آسیا و اروپای غربی زبان انگلیسی زبان مشترک است و بیشتر مردم و زبان کسب و کار انگلیسی می باشد، همچنین چند روزنامه در امارات به زبان انگلیسی منتشر شده است.

 بهترین شرکت های بزرگ برای کار در امارات
برخی از این شرکت های بزرگ که باعث جذب مهاجر ین برای کار در امارات شده اند عبارت اند از:

AstraZeneca خلیج( داروسازی)
شرکت های پوشاک( خرده فروشی)
DHL( تدارکات)
IT) EMC)
فدرال اکسپرس
هیلتون( هتل های زنجیره ای در جهان)
ماریوت( هتل های زنجیره ای)
مایکروسافت خلیج
چلب چلوب
وبر شاندویک( ارتباطات)
Omnicom ( رسانه گروه )

➕ بیشتر بخوانید:
مهاجرت به امارات متحده عربی
تغییر در مدت اعتبار ویزاهای اقامتی امارات متحده عربی

شرایط جدید دریافت اقامت بلندمدت امارات متحده عربی اعلام شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش