شرکت ۸ هزار دانشجو در آزمون های علوم پایه و پیش کارورزی پزشکی

دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون های علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیش کارورزی پزشکی پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۶ در ۱۰ قطب دانشگاه علوم پزشکی و یک مرکز دانشگاه آزاد به طور همزمان برگزار شد.

وی افزود: این آزمون ها توسط دانشگاه ها برای دانشجویانی که در این مقاطع تحصیل می کنند برگزار می شود و مرکز سنجش آموزش پزشکی تنها ۵۰ سئوال را برای تراز کردن نمرات دانشجویان طراحی می کند و سایر فرآیندهای آزمون به وسیله قطب های ۱۰ گانه علوم پزشکی طراحی و اجرا می شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار داشت: حدود ۸ هزار نفر دانشجوی شاغل به تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در این آزمون های کشوری شرکت کرده اند.
 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش