برگزاری آزمون تکمیلی علوم آزمایشگاهی با غیبت ۳۳ داوطلب

به گزارش ویکی گرام، آزمون تکمیلی علوم آزمایشگاهی امروز ۲۳ مردادماه در سالن مرکز سنجش آموزش پزشکی به صورت الکترونیکی برگزار شد. این آزمون به مدت ۱۵۰ دقیقه بود که از تعداد ۱۳۰ داوطلب ثبت نام کننده در آن، ۳۳ نفر غائب بودند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه 

 آزمون علوم آزمایشگاهی، آزمونی خاص و دارای مراحل متعددی است و نیاز به بررسی سوابق داوطلبان و همچنین  انجام مصاحبه دارد. این آزمون به صورت متمرکز و در تهران برگزار می‌شود و داوطلبان از کل کشور برای حضور در آزمون، در تهران گرد هم می‌آیند و به طور معمول سالانه بیش از ۱۰۰ داوطلب در این آزمون شرکت می‌کنند. پذیرش در دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی از طریق آزمون کتبی و مصاحبه (به ترتیب با سهم ۶۰ و ۴۰ درصد) انجام می‌شود.
 

بیشتر بخوانید:


تاریخ دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 مشخص شد
مخالفت ستاد کرونا با تعویق آزمون سراسری/کنکور در موعد قبلی برگزار می شوددر این آزمون تنها افرادی که در یکی از رشته‌های علوم آزمایشگاهی بالینی (ایمنی شناسی پزشکی، انگل شناسی پزشکی، باکتری شناسی پزشکی، بیوشیمی بالینی، ژنتیک پزشکی، میکروب شناسی پزشکی، قارچ شناسی پزشکی، ویروس شناسی پزشکی و هماتولوژی آزمایشگاهی و بانک خون) دارای دکترای تخصصی (Ph.D) بوده یا متخصصان پس از فراغت از تحصیل با حداقل چهار سال سابقه کار در رشته تخصصی مجاز به شرکت هستند.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
2 ماه پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
2 ماه پیش

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
3 ماه پیش