مردان بیشترین آمار قبولی های دکتری سال ۹۹

به گزارش ویکی گرام، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرش بیش از ۱۲ هزار داوطلب در آزمون دکتری سال ۹۹ خبر داد و گفت: مردان بیشترین پذیرفته شدگان این آزمون هستند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

فاطمه زرین آمیزی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب به تشریح آمار پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در سال ۹۹ پرداخت و گفت: ۵۴۷۶ هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون دکتری سال ۹۹ زن و ۷۰۰۹ نفر نیز مرد هستند و در مجموع ۱۲ هزار و ۴۸۵ نفر از این آزمون پذیرفته شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: از تعداد ۱۲ هزار و ۴۸۵ داوطلب پذیرفته شده دکتری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، تعداد ۹۰۰۳ نفر آنها در دوره روزانه،  ۱۷۴۴ نفر در دوره شبانه یا نوبت دوم، ۲۹۳ نفر در پیام نور و ۵۲۵ نفر غیر انتفاعی و ۹۲۰ نفر نیز در پردیس های خودگردان پذیرفته شده اند.
 

بیشتر بخوانید:


نحوه حضور دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه امیرکبیر
نحوه اعمال اولویت برای متقاضیان بومی شهرستانی در آزمون استخدامیسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور خاطر نشان کرد: نتایج نهایی آزمون دکتری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال ۹۹ به صورت کارنامه تنظیم شده و این کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور  قابل دسترس است.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 هفته پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
2 هفته پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
2 ماه پیش