آغاز نام نویسی پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه علامه طباطبایی از امروز/ابلاغ دستورالعمل ثبت نام

به گزارش ویکی گرام، دستورالعمل ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود مقطع دکتری سال ۹۹ دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی نحوه ثبت نام از پذیرفته شدگان دکتری سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹  این دانشگاه را به همراه اطلاعات تکمیلی در خصوص فرایندهای لازم برای ثبت نام را اعلام کرد.
 
بر این اساس ثبت نام از پذیرفته شدگان فوق در دو مرحله غیرحضوری الکترونیکی و تشکیل پرونده فیزیکی صورت می گیرد. ضروری است دانشجویان قبل از هرگونه اقدام دستورالعمل را به دقت مطالعه و مطابق زمانبندی اعلام شده اقدام کنند.

ثبت نام غیر حضوری الکترونیکی دانشجویان دکتری دانشگاه علامه طباطبایی  از امروز سه شنبه 6 آبان آغاز می شود و تا پنجشنبه  8 این ماه ادامه دارد. بنابراین کلیه پذیرفته شدگان موظف هستند با ورود به سامانه آموزشی گلستان به نشانی ems.atu.ac.ir نسبت به ثبت نام در بازه زمانی تعیین شده اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:
اعلام آمار قبولی در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۹
۳۱ دانشگاه ایرانی در میان موسسات علمی برتر جهان 2021 قرار گرفتند

امکان اعتراض داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد.jpg

پذیرفته شدگانی که حین ثبت نام کنکور دوره دکتری، دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده اند علاوه بر مدرک فوق، باید فرم مخصوص معدل وتعداد واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر را تکمیل و اسکن کنند.

داوطلبان برای مصاحبه دکتری ی هرکد رشته محل دانشگاه علامه طباطبایی باید مبلغ یک میلیون ریال هزینه پرداخت کنند.

بر این اساس داوطلبان دکتری برای تحصیل در رشته های گروه آموزشی علوم انسانی و سایر گروه ها باید مبلغ ۷۹۸ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال به عنوان شهریه کل دوره و برای هر نیم سال نیز مبلغ ۹۹ میلیون و ۸۲۵ هزار ریال پرداخت کنند.

همچنین برای تحصیل در دوره شبانه گروه آموزشی علوم انسانی نیز باید ۶۵۳ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال و سایر گروه ها نیز ۶۸۹ میلیون ۷۰۰ هزار ریال به عنوان شهریه کل دوره پرداخت کند. ضمن اینکه شهریه هر نیم سال در گروه علوم انسانی ۸۱ میلیون و ۶۷۵ هزار ریال و سایر گروه ها نیز ۸۶ میلیون ۲۱۲ هزار ریال تعیین شده است.

مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه علامه به صورت برخط و مطابق زمانبندی اعلام شده در کارت آزمون برگزار می شود و داوطلبان موظف هستند به صورت برخط و تصویری در روز و ساعت تعیین شده حضور یابند. ضمن اینکه داوطلبان در طول مدت مصاحبه ملزم به حضور به صورت برخط  و تصویری هستند و مجاز به قطع تصویر بدون اجازه رییس هیات مصاحبه کننده نیستند.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
8 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
8 ماه پیش