جزئیات برنامه کانادا برای جذب یک ملییون و دویست هزار مهاجر

دولت لیبرال کانادا تصمیم دارد تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار مهاجر تازه را طی سه سال آینده جذب کند. این در حالیست که پاندمی کرونا دشواری‌های زیادی را در این مسیر ایجاد کرده است.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

آقای Marco Mendicino وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا ساعتی پیش در یک کنفرانس خبری در اتاوا گفت که این طرح بلندپروازانه دولت کانادا برای سه سال آینده شامل نیروی ماهر کار، اعضای خانواده‌ها و پناهندگان می‌باشد.

این برنامه شامل ۴۰۱ هزار مهاجر تازه در سال ۲۰۲۱، ۴۱۱ هزار برای سال ۲۰۲۲ و ۴۲۱ هزار برای سال ۲۰۲۳ می‌باشد.
 

➕ بیشتر بخوانید:


مهاجرت به کانادا
هزینه زندگی در کانادا
تسهیلات جدید برای دانشجویان بین المللی کانادا
کدام مشاغل در کانادا بیشترین نیروی انسانی را می‌طلبد
لیست دانشگاهای مجاز برای پذیرش حضوری دانشجویان بین المللی کانادا اعلام شد


 

دولت کانادا امیدوار است تا با جذب مهاجران تازه بتواند کاهشی که امسال به خاطر کرنا در روند مهاجرت اتفاق افتاده را جبران کند. وزیر مهاجرت کانادا گفت که این کشور برای تامین نیروی انسانی و رشد اقتصادی خود به مهاجران تازه نیاز دارد.آقای Mendicino گفت که او اطمینان دارد دولت کانادا با رعایت همه دردسرهائی که کرونا ایجاد کرده ولی خواهد توانست به اهداف این برنامه برسد.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
3 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
3 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
5 ماه پیش