همسان سازی حقوق اعضای غیر هیات علمی وزارت علوم با بهداشت

به گزارش ویکی گرام، نشست شورای صنفی اعضای غیرهیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی، با حضور محمدتقی نظرپور، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اباصلت خراسانی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی این وزارت و نمایندگان این شورا برگزار شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

در این نشست، نظرپور درخصوص اقدامات مؤثر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای تحقق موضوع افزایش ۵۰ درصد فوق‌العاده‌ها از جمله مکاتبات متعدد مقام وزارت با معاون اول رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و سایر مکاتبات و جلسات کارشناسی این معاونت با سازمان مذکور توضیحاتی ارائه کرد.

وی افزود: اعتبار مورد نیاز برای افزایش ۵۰ درصدی ضرایب مربوطه در برآورد اعتبارات دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فنآوری پیش‌بینی و برای منظور کردن در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال شده است.

بیشتر بخوانید:
اعلام جزئیات پذیرش دکتری در شعبه امارات دانشگاه پیام نور در سال 99
اعلام نحوه ثبت درخواست بررسی مجدد و پیگیری نتایج آزمون دکتری 99


معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در ادامه تصریح کرد: مطابق با مکاتبات صورت گرفته خواستار همسان‌سازی حقوق و مزایای اعضای غیرهیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده‌ایم.

اعضای شورای صنفی اعضای غیرهیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی نیز در این نشست ابراز امیدواری برای تداوم و استمرار اینگونه جلسات اهم خواسته‌های خود را از قبیل اعمال افزایش ۵۰ درصد فوق‌العاده‌ها به صورت کامل و همچنین تناقض و تفاوت در اعمال مدارک تحصیلی اعضاء و افزایش ضریب عائله‌مندی و حق اولاد در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مطرح کردند.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش