اطلاعیه Mendeley: بازنشستگی برخی از ویژگی‌ها

 پایگاه Mendeley Web یک شبکه اجتماعی علمی محسوب می شود. در این شبکه کاربران مقالات خود را به اشتراک گذاشته و آمار خوانندگان مقاله به تفکیک درجه تحصیلی و زمینه کلی تحقیقاتی آن ها برای افراد ارائه می شود. این شبکه دیتاهای پژوهش را به شکل های متنوع ارائه می دهد که برخی از آن ها مرتبط با مراحل تحقیق می باشند. 

در Mendeley Web امکان ایجاد گروه های تحقیقاتی آنلاین و به اشتراک گذاری کارهای پژوهشی وجود دارد که این گروه ها می توانند عمومی و یا خصوصی باشند. 

همچنین امکان جست و جوی فرصت های شغلی و فرصت های مطالعاتی از شرکت ها، مراکز تحقیقاتی و دانشگاه های دنیا وجود دارد.

با استفاده از مندلی وب می توان رویت پذیری مقالات را افزایش داد و متعاقبا موجب افزایش تعداد استنادهای مقالات شد. 

از دسامبر سال 2020، بازنشستگی برخی از ویژگی‌های مندلی را شروع خواهیم کرد و این امکانات حذف خواهند شد:

    ▪️Mendeley Profiles
    ▪️Mendeley Feed
    ▪️Mendeley Public Groups
    ▪️Mendeley Funding

ماموریت ما در مندلی همیشه پشتیبانی از شما با ابزارهای صرفه‌جویی در وقت بوده است که به شما کمک می‌کنند تا روی مهمترین موارد تحقیقات خود تمرکز کنید. برای انجام این کار، ما بطور مداوم در حال شنیدن بازخوردهای ارزشمند شما هستیم.

به طور فزاینده‌ای می‌شنویم که بهترین پشتیبانی ما از کارهای روزمره شما از طریق مدیریت مرجع، مدیریت داده‌های تحقیقاتی و ابزارهای استنادی مانند Mendeley Reference Manager ،Mendeley Web Import و Mendeley Data است. با این حال، برخی از راه‌حل‌های دیگر که طی چند سال گذشته مورد آزمایش قرار گرفته‌اند، شما را به همان روشی که امیدوار بودیم پشتیبانی نکرده است.

ما در حال انجام چند تغییر ساده در مندلی هستیم تا بتوانیم بیشتر روی آنچه بیشتر از همه برای شما مهم است تمرکز کنیم.

بیشتر بخوانید:
وبینار ضبط شده: چگونه دست به انتشار Open access بزنیم
پلتفرم کاملا رایگان آموزش الکترونیک Elsevier برای هدایت مسیر پژوهشی شما


جدا از تغییرات ذکر شده اگر فقط کاربر یکی از ویژگی‌های زیر بوده‌اید با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد:

    ▪️Mendeley Desktop
    ▪️Mendeley Reference Manager
    ▪️Mendeley Cite
    ▪️Mendeley Web Importer
    ▪️Mendeley Careers
    ▪️Mendeley Data

بر اساس درک متقابل ما از نیازهای مشتریان، مندلی در حال افزایش تمرکز خود بر مدیریت مرجع، مدیریت داده‌های تحقیقاتی و ابزارهای استناد است.

در ماه‌های اخیر، پیشرفت‌های زیادی بر روی Mendeley انجام داده‌ایم:

مدیریت مرجع جدید اکنون از همگام‌سازی بی‌درنگ کتابخانه اسناد کاربر با فضای ابری برخوردار است، به طوری که مشاهده تغییرات ایجاد شده در کتابخانه در همه دستگاه‌ها تاخیری نخواهد داشت.

ما یک افزونه استنادی جدید به نام Mendeley Cite را به عنوان یک برنامه افزودنی مستقل برای Microsoft Word ایجاد کرده‌ایم تا کاربران بتوانند از آن در مرورگرهایشان با Office 365 و با Word for iPad بدون نیاز به برنامه Mendeley Desktop نیز استفاده کنند.

وب‌ایمپورتر جدید با استفاده از فهرست پیوندهای دسترسی آزاد Mendeley و همچنین مشارکت‌های صنعتی مانند GetFTR برای کمک به حداکثر دسترسی راحت به متن کامل و صرفه‌جویی بیشتر در وقت محققان برای وارد کردن آنها به کتابخانه‌های خود استفاده می‌کند.

بخش Mendeley Data پوشش بیش از 25 میلیون مجموعه داده را در بیش از 2000 مخزن داده گسترش داده است و داده‌های محقق را حتی بیشتر از قبل کشف و قابل استناد می‌کند.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 روز پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
5 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
11 ماه پیش