وبینار ضبط شده "مهارت‌های کنفرانسی برای پژوهشگران"

کنفرانس‌ها و پژوهش‌ها تا حدی جدایی‌ناپذیر از هم هستند. چه برای به اشتراک گذاشتن باشد و یا به‌روز ماندن در زمینه‌ی آخرین پژوهش‌ها در رشته‌ی کاری خود، خوش‌شانسی زمانی است که در موارد مرتبط با کار خود به کنفرانسی بروید.

وبینار ضبط شده "مهارت‌های کنفرانسی برای پژوهشگران"

در این وبینار، دکتر Taraka Dale، دانشمند عضو لابراتوار ملی Los Alamos، نکاتی را در مورد چرایی رفتن پژوهشگران به کنفرانس‌ها و اینکه چگونه چکیده‌ی مقالات شما پذیرفته می شود، چگونه می‌توانید کار خود را ارائه کنید و چگونه زمان خود در کنفرانس‌های دانشگاهی را به حداکثر برسانید، به همراه نکات شبکه‌‌سازی، مطرح می‌کند.

بیشتر بخوانید:
وبینار ضبط شده: چگونه دست به انتشار Open access بزنیم
پلتفرم کاملا رایگان آموزش الکترونیک Elsevier برای هدایت مسیر پژوهشی شما

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
2 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
3 ماه پیش