چگونه از قابلیت‌های PhD خود بهترین استفاده را بکنید و شغل‌های متناسب را بیابید

 به عنوان پژوهشگری که در مراحل اول کار خود قرار دارد و یا کسی که در مراحل پایانی دوره‌ی Phdاش است، یک سوال همیشگی در ذهن است: "خوب، بعد از این چکار باید کرد؟". این سوال، در حالی که کاملا سوالی طبیعی است، می تواند موجبات اضطراب و استرس و شک را برایتان فراهم آورد. 

وبینار ضبط شده "چگونه از قابلیت‌های PhD خود بهترین استفاده را بکنید و شغل‌های متناسب را بیابید."

 در این وبینار ، متخصصین، داستان‌های ساختگی، انتظارات و راهکارها را واکاوی و کنکاش می‌کنند تا به شرایط کاری درست برای پژوهشگر برسند. Chiat Cheong و Ralph Meulenbroeks از گزینه‌های کاری محقق در خارج از فضای دانشگاهی صحبت کرده و یک استراتژی برای جهت‌گیری شغلی هدفمند و کمک به شناسایی فرصت‌های شغلی که مناسب شما هستند و به شما کاری در خور و مورد رضایت می‌دهند، ارائه می‌دهند. 
 

➕ بیشتر بخوانید:


همه آنچه که باید در باره مصاحبه دکترا (Ph.D) بدانید
20 نکته که باید در ابتدای شروع مقطع دکترا بدانید
نحوه امتیاز دهی مدرک زبان در مصاحبه دکترا (Ph.D)شما بعد از این وبینار، به آگاهی خوبی از ارزش حرفه‌ای PhDتان، درکی از فرصت‌های موجود برای فارغ التحصیلان PhD، راه‌های پیداکردن انگیزه‌های اصلی و استراتژی‌های شناسایی مشاغل مناسب شما خواهید رسید.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
3 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
3 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
4 ماه پیش