طرح های تدریس زبان‌های محلی و حمایت از نظام آموزشی بررسی می شوند

به گزارش ویکی گرام، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس این هفته در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه (۲۹ و ۳۰ دی‌ماه) نشست تخصصی خواهند داشت.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

در روز دوشنبه ادامه طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس و طرح الحاق یک ماده به قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی(۲) در دستور کار اعضای کمیسیون قرار دارد.

در ادامه دو نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون مشترک طرح الزام به انتشار داده و اطلاعات و همچنین دو نفر از اعضای کمیسیون جهت عضوتی در کمیسیون طرح صیانت، کرامت و تأمین امنیت بانوان در برابر خشونت انتخاب می‌شوند.

بیشتر بخوانید:
تأکید عضو کمیسیون آموزش مجلس بر غلط بودن انتشار مقاله به عنوان شرط دفاع دانشجو
مقطع ارشد ۲ سال است و اگر یک نیمسال به آن اضافه کنیم دانشگاه‌ها اعتراض می‌کنند!

بررسی طرح اجرای اصل ۱۵ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (تدریس زبان‌های محلی و قومی در مدارس و دانشگاه‌های کشور) نیز دستور کار پایانی کمیسیون آموزش در روز دوشنبه است.

در روز سه شنبه نیز بررسی طرح حمایت از نظام آموزشی و تحقیقاتی کشور در دستور کار کمیسیون قرار دارد.

در ادامه نیز وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سئوالات ۱۱ تن از نمایندگان در کمیسیون آموزش حضور می‌یابد.

دستور کار پایانی کمیسیون آموزش نیز نشست مشترک اعضا با رئیس رسانه ملی و معاون وی در محل سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
3 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
3 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
5 ماه پیش