رایزنی وزارت علوم با ستاد کرونا برای ارائه حضوری دروس عملی

به گزارش ویکی گرام، علی اکبر صفوی، رئیس تحقیقات و فناوری کارگروه تخصصی آموزش‌های الکترونیکی وزارت علوم در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: امتحانات همه دانشگاه‌های کشور مانند ترم گذشته برگزار می‌شود و هیچ تغییری در این زمینه ایجاد نخواهیم کرد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

او افزود: وزارت علوم در حال رایزنی با ستاد کرونا برای برگزاری حضوری دروس عملی در ترم آینده است تا با در نظر گرفتن پیشنهاد آنان، دانشگاه‌ها تصمیم به برگزاری یا عدم برگزاری دروس عملی به صورت حضوری بگیرند.

صفوی تصریح کرد: هم اکنون امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها به صورت مجازی  یا از راه دور برگزار می‌شود.

رئیس تحقیقات و فناوری کارگروه تخصصی آموزش‌های الکترونیکی وزارت علوم ادامه داد: دانشگاه‌ها در صورت صلاحدید می‌توانند امتحانات تعداد محدودی از دانشجویان دکتری را با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی حضوری برگزار کنند و این موضوع بر عهده دانشکده‌های مربوطه است.

بیشتر بخوانید:
تأکید عضو کمیسیون آموزش مجلس بر غلط بودن انتشار مقاله به عنوان شرط دفاع دانشجو
مقطع ارشد ۲ سال است و اگر یک نیمسال به آن اضافه کنیم دانشگاه‌ها اعتراض می‌کنند!

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش