چقدر نام شما منحصر به فرد است؟/ ده دلیل برای دریافت و استفاده از ORCID iD

 چقدر نام شما منحصر به فرد است؟

وبینار ضبط شده  ده دلیل برای دریافت و استفاده از ORCID iD

پژوهشگران در سیر کار تحقیقاتی خود، تلاش زیادی می‌کنند تا کارشان شناخته شود اما در این میان، اسامی افراد گاهی گیج کننده می‌شود. ORCID iD یک شناسه‌ی منحصر به فرد و رایگان است که به منظور تخصیص کارهای پژوهشی شما، سازمان‌تان و جوایزتان به شما مورد استفاده قرار می‌گیرد. ORCID iD می‌تواند در صدها پایگاه، نظیر برنامه‌های اهداء کمک هزینه تحصیلی و سیستم های مدیریت پژوهش مورد استفاده قرار گیرد. 

در این وبینار، مدیر بخش پشتیبانی و تعاملات در ORCID از 10 دلیلی که شما را به دریافت و استفاده از ORCID iD  ترغیب می‌کند، صحبت می‌کند.

در انتهای وبینار، شما درکی واضح از ارزش داشتن ORCID iD و چگونگی نگهداری از صفحه خود و استفاده از آن به نفع خود، به دست خواهید آورد.

➕ بیشتر بخوانید:
راهنمای ادغام و ویرایش پروفایل نویسنده در بانک اطلاعاتی اسکوپوس
بررسی اعتبار مجله در پایگاه وب اوساینس(Wos) و نحوه تشخیص مقاله ISI

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
3 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
3 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
5 ماه پیش