فرایند جذب اعضای هیات علمی اصلاح می شود

به گزارش ویکی گرام، معاونت آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام کرد: در خصوص اصلاح فرایند جذب اعضای هیأت علمی و به منظور تسهیل و سرعت بخشیدن به آن و توجه به نیازهای واقعی واحدهای استانی و مراکز تابعه، مقرر شد؛ در این زمینه، تفویض اختیار بیشتری صورت گیرد تا استان‌ها فرصت داشته باشند در فرایند نیازسنجی به منظور جذب هیأت علمی نقش مؤثری را ایفا کنند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

بر این اساس، واحدهای استانی، می‌بایست با دقت و حساسیت بیشتری، نیازهای مراکز تابعه به جذب هیأت علمی در گروه‌ها و رشته‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهند و در موعد مقرر، نیازهای خود را منعکس کنند.

قطعاً معاونت آموزشی دانشگاه، نیازسنجی انجام شده را به عنوان یکی از اصلی ترین مبانی جذب و تخصیص هیأت علمی به واحدهای استانی قرار خواهد داد.

بیشتر بخوانید:
برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۰ در موعد مقرر/ اعتراض داوطلبان
حضور دانشجویان برای گذراندن دروس عملی از ترم آینده در دانشگاه
راه‌اندازی دانشگاه تلویزیونی/ کدام دروس دانشگاهی در تلویزیون تدریس می‌شوند؟

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش