بورسیه های تحصیلی آمریکا در سال 2022 برای دانشجویان بین المللی

این واقعیت است که ایالات متحده آمریکا گرانترین کشور برای تحصیل و دریافت مدرک است. اما با این واقعیت بی انگیزه نشوید. چندین روش دیگر برای دریافت بودجه و هزینه برای تحصیل در ایالات متحده و تحصیل رایگان با استفاده از بورسیه های تحصیلی ایالات متحده وجود دارد. دانشجویان بین المللی می توانند بودجه خود را با حمایت مالی وزارت آموزش ایالات متحده دریافت کند. از جمله برنامه های بورس تحصیلی فولبرایت Fulbright و بسیاری از بورس های تحصیلی ارائه شده توسط دانشگاه های ایالات متحده و برای دانشجویان بین المللی در ایالات متحده.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

در اینجا لیستی از بورس های تحصیلی ارائه شده توسط دانشگاه های ایالات متحده و دولت ایالات متحده به دانشجویان بین المللی ارائه شده است. بودجه برخی از موسسات، برخی از دولت و برخی دیگر از سازمانهای خصوصی تأمین می شود. امیدوارم این لیست بورس تحصیلی ایالات متحده برای شما مفید باشد:

بورس های تحصیلی 2021 با بودجه دولت ایالات متحده آمریکا
Hubert Humphrey Fellowship Program – برنامه بورسیه تحصیلی هوبرت هامفری - این برنامه ای است که بورس تحصیلی را برای کلیه دانشجویان بین المللی که می خواهند به مدت 10 ماه در ایالات متحده تحصیل کنند فراهم می کند.

Fulbright Foreign Student Program برنامه دانشجویان خارجی فولبرایت - این بورس تحصیلی فولبرایت مشهورترین برنامه ای است که توسط دولت ایالات متحده به دانشجویان بین المللی ارائه می شود. این بورس تحصیلی برای کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی، هنرمندان و جوانان متخصص به مدت 1 سال یا بیشتر است. برای جریان پزشکی قابل استفاده نیست.

بودجه بورس تحصیلی غیر دولتی 2021 ایالات متحده آمریکا
Tortuga Backpacks Study Abroad Scholarship  این بورس تحصیلی در هر سال دو بار برای دانشجویان خارجی برای تحصیل از ایالات متحده ارائه می شود. ارزش - 1000 دلار.

Science & Law School Scholarship – بورس تحصیلی دانشکده علوم و حقوق - این بورس تحصیلی دانشجویان تحصیلات علوم و حقوق را برای تحصیل در هر یک از 1000 دانشگاه برتر ایالات متحده ارائه می دهد.

David P.Shapiro Annual Leukaemia Scholarships –بورس تحصیلی سالانه لوسمی David P.Shapiro - این برنامه هر ساله دو بورس تحصیلی برای دانشجویان تحت درمان با سرطان خون در ایالات متحده فراهم می کند. ارزش - 1000 دلار.

The Next Gen Scholarship Fund -صندوق بورس تحصیلی نسل بعدی - این بورس تحصیلی به دانشجویان خارجی ارائه می شود که حداقل 3.0 معدل داشته باشند و در دانشگاه معتبر در ویرجینیا، واشنگتن دی سی یا مریلند تحصیل کرده باشند. ارزش - 1000 دلار.

بورس تحصیلی 2021 ایالات متحده برای دانشجویان آسیایی
Japan – United States Friendship Commission – ژاپن - کمیسیون دوستی ایالات متحده - این برنامه توسط ایالات متحده آمریکا و ژاپن برای کمک به دانشجویان ژاپنی در ایالات متحده و بالعکس انجام شده است.

East – West Center Scholarships and Fellowships – بورس و کمک هزینه تحصیلی - مرکز غربی - این برنامه بورس تحصیلی را برای دانشجویانی که در ایالات متحده آمریکا تحصیل می کنند و از منطقه آسیا و اقیانوسیه می آیند فراهم می کند.

بورس تحصیلی 2021 ایالات متحده برای دانشجویان دختر
MIT-Zaragoza Women in Logistics and SCM Scholarship – بورس تحصیلی برای دانشجویان دختر از هر ملت، سن و نژاد، برای تحصیل از مرکز لجستیک ساراگوزا در MIT.

AAUW International Fellowships – بورس تحصیلی بین المللی AAUW - همراهی که توسط انجمن زنان دانشگاهی آمریکا به دانشجویان دختر خارجی ارائه می شود.

بورس تحصیلی 2021 ایالات متحده برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی
Rotary Peace Fellowshipsبورسیه های صلح روتاری: اگر دانشجویی در یکی از "مراکز صلح" روتاری تحصیل می کند، بورس تحصیلی برای تکمیل دوره کارشناسی ارشد به او تعلق می گیرد.

بورس تحصیلی 2021 ایالات متحده برای کشورهای در حال توسعه
MasterCard Foundation Scholarships – بورسیه های MasterCard Foundation - این بورس تحصیلی به دانشجویان آفریقایی که در آفریقا و ایالات متحده تحصیل می کنند ارائه می شود.

Aga Khan Foundation International Scholarship Programme – برنامه بورس تحصیلی بین المللی بنیاد آقاخان - این بورس تحصیلی برای دانشجویان خارجی تحصیلات تکمیلی از آفریقا است.

Mandela Washington Fellowship for Young African Leaders – بورس تحصیلی ماندلا واشنگتن برای رهبران جوان آفریقا - به دانشجویان از کشورهای زیر آفریقایی در سنین 25 تا 35 سال این بورس تحصیلی داده می شود. هدف اصلی آن ثروتمند ساختن دانش آموزان در مهارتهای تجاری و رهبری است.

بورسیه های دانشگاه 2021 ایالات متحده
University of Wisconsin Superior Non-resident Tuition Waiver Program _ برنامه چشم پوشی از شهریه برتر غیر مقیم دانشگاه ویسکانسین - بورس تحصیلی برای دانشجوی خارجی که در دانشگاه ویسکانسین تحصیل می کند.

American University Emerging Leader Scholarship _ بورس تحصیلی رهبر نوظهور دانشگاه آمریکایی - معافیت از پرداخت هزینه برای دانشجویان خارجی که دوره های کارشناسی را در دانشگاه آمریکایی واقع در واشنگتن دی سی می گذرانند.

University of Oregon International Scholarships – بورس تحصیلی بین المللی دانشگاه اورگان - بورس تحصیلی به دانشجویان خارجی از سراسر جهان که در دانشگاه اورگان تحصیل می کنند، ارائه می دهد.

Brandeis University Wien International Scholarship Program – برنامه بورس بین المللی دانشگاه Brandeis Wien - بورس تحصیلی برای دانشجویان دارای رتبه بالا.

University of Minnesota International Excellence Scholarships – بورسیه های تعالی بین المللی دانشگاه مینه سوتا - متشکل از 2 بورس تحصیلی برای دانشجویان خارجی در دانشگاه مینه سوتا.

Clark University Global Scholars Program – برنامه دانش پژوهان جهانی دانشگاه کلارک - کلیه دانشجویان خارجی سال اول 2500 دلار کمک هزینه و همچنین 10.000 دلار بورس تحصیلی دریافت می کنند که به آنها تعلق می گیرد.

University of Iowa Scholarships for International First-Year Students –بورس تحصیلی دانشگاه آیووا برای دانشجویان بین المللی سال اول - بورس تحصیلی برای دانشجویان سال اول خارجی که دوره های خود را در پاییز شروع می کنند.

Emory University Needs-Based Scholarship Program 

University of Arkansas International Scholarships – بورسیه های تحصیلی بین المللی دانشگاه آرکانزاس - دانشجویان خارجی که از کشورهای مختلف می آیند و در دانشگاه آرکانزاس تحصیل می کنند از این بورس تحصیلی برخوردار می شوند.

Harvard University Scholarships –  بورسیه های دانشگاه هاروارد - این بورس تحصیلی مختلفی را به دانشجویان خارجی ارائه می دهد اما بسیار رقابتی است.

New York University Wagner Internation al Scholarships –بورسیه های بین المللی دانشگاه نیویورک واگنر - بورس تحصیلی برای تحصیل در مدرسه تحصیلات تکمیلی NYU Wagner.

Illinois State University International Awards – جوایز بین المللی دانشگاه ایالتی ایلینوی - این دانشجویان خارجی را با جوایز شایستگی، کمک در فارغ التحصیلی و معافیت از شهریه افزایش می دهد.

Michigan State University International Scholarships – بورسیه های بین المللی دانشگاه ایالتی میشیگان - چندین بورس تحصیلی برای دانشجویان خارجی که در این دانشگاه تحصیل می کنند.

Iowa State University International Merit Scholarships _بورسیه های بین المللی شایستگی دانشگاه ایالتی آیووا - دانشجویان دارای رتبه بالا فقط در اینجا بورسیه می شوند.

Yale University Scholarships – بورسیه های دانشگاه ییل - دانشجویان بین المللی می توانند برای برنامه های بورس تحصیلی ییل و همچنین برنامه های بورس تحصیلی ییل با بودجه جزئی درخواست کنند.

 ➕ بیشتر بخوانید:
نکاتی مهم برای اپلای با معدل پایین
تاثیر مدرک دانشگاه دولتی و آزاد در فرآیند اپلای
چطور برای اپلای استاد راهنما پيدا كنيم و به آنها ایميل بزنيم؟

کشورها و دانشگاههایی که برای بورس و برنامه های پذیرش به آیلتس یا تافل نیازی ندارند

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش