مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ دانشگاه علم و صنعت

رنامه زمانبندی تکمیل ظرفیت دکتری سال تحصیلی ۹۶-۹۷ این دانشگاه بدین شرح می باشد: دعوت شدگان به مصاحبه دکتری ۹۶ دانشکده مهندسی شیمی: به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون دکترای سال ۱۳۹۶ دانشکده مهندسی شیمی می رساند جلسه مصاحبه علمی در تاریخ شنبه ۴ آذرماه در محل دانشکده مهندسی شیمی ، نفت وگاز برگزار می گردد. برنامه زمانبندی مصاحبه متعاقبا اعلام می گردد. کلیه داوطلبان لازم است فرم پیوست را تکمیل و حداکثر تا دوشنبه ۲۹ آّبان ماه به آدرس موجود در سایت دانشگاه ایمیل نمایند. لطفا در تکمیل فرم موارد زیر رعایت گردد: فرم به صورت تایپ شده و عکس دار ارسال گردد. فقط اطلاعات درخواستی تکمیل و از ارسال مدارک مازاد نظیر مقالات ارسالی خوداری فرمایید. مستندات تکمیل شده در فرم به صورت یک فایل زیپ شده همراه فرم ارسال نمایید. دعوت شدگان به مصاحبه دکتری ۹۶ دانشکده مهندسی خودرو: ضمن عرض تبریک به تمامی پذیرفته شدگان محترم در مقطع دکتری برای مصاحبه علمی و با آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند زمان مصاحبه دانشجویان تکمیل ظرفیت ورودی‌ بهمن دکتری سال ۱۳۹۶ به صورت زیر در دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود. تاریخ‌ مصاحبه چهارشنبه ۹۶/۰۹/۰۱ از ساعت ۱۴ الی ۱۶ رشته – گرایش مهندسی خودرو – گرایش سیتمهای دینامیکی خودرو مدارک لازم جهت تشکیل پرونده (از تاریخ دوشنبه ۹۶/۰۸/۲۲ لغایت ۹۶/۰۸/۲۴): اصل و یک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم یا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد. اصل و یک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی ارشد مورد تأیید وزارت علوم یا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی ارشد قید شده باشد. اصل شناسنامه و یک برگ فتوکپی از تمامی صفحات آن. اصل کارت ملی و یک برگ فتوکپی آن (پشت و رو). مدرکی که وضعیت نظام وظیفه (برای برادران) را مشخص نماید و یک برگ فتوکپی آن. پذیرفته شدگان محترم قبل از مراجعه برای تشکیل پرونده باید فیش بانکی به مبلغ ۱۲۰۰۰۰۰ ریال (یک میلیون و دویست هزار ریال ) به شماره حساب ۲۱۷۷۵۷۹۰۰۲۰۰۲ به نام درآمدهای اختصاصی معاونت آموزشی دانشگاه علم و صنعت ایران نزد بانک ملی شعبه مینو واریز نمایند و اصل فیش واریزی را به هنگام ثبت نام ارائه نمایند؛ در غیر این صورت، تشکیل پرونده آنان انجام نخواهد گرفت. زمان تشکیل پرونده کلیه پذیرفته شدگان جهت مصاحبه از تاریخ دوشنبه ۹۶/۰۸/۲۲ لغایت ۹۶/۰۸/۲۴ از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ و بعداظهر از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در دانشکده مهندسی خودرو قسمت تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی خودرو برگزار می­گردد. تکمیل فرم سوابق آموزشی و پژوهش به صورت تایپ شده و مدارک اسناد مربوطه به پیوست حتماً در روز تشکیل پرونده الزامی می­باشد.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش